Yaz aylarında nasıl bir beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve diez tarafından 8 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arama yaptım ama detaylı değinilen bir başlığa rastlayamadım..burda açığa kavuşursa önemli bir sorun olan yazın beslenme çözülecektir..yaz aylarında malum sıcak..arkadaşlarımı bilmiyorum ama bende iştah falan kalmadı sıcaklardan.o kışın yediğim tavukları şimdi zor yiyorum..yumurta zaten yazın yemesi daha zor olan besinlerden özelliklede yulafla yapılan omleti yazın..
    Diete girenler yada definasyona gidenler vardır muhakkak ama , benim gibi kilosunu korumak isteyenlerde vardır..

İştahınızda bir azalma oluyormu? Yaz aylarında kas kaybetmeden proteini azaltmadan nasıl besleniyorsunuz..?

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    yazın soguk sütlü ve yumurtalı iceceklerle protein alımını saglayabilirsin..

yazın yasanan istahsızlık konusunda cok haklısın.. hele aşırı sıcaklarda degil yemek yemek hareket bile etmek istemio insan..
    bu nedenle ben sabah serinliginde ve aksamları yiyorum ana ögünlerimi genelde..
    öglen sıcagında ise dedigim gibi soguk proteinli karışımlarımı kullanıyorum..
    aralarda ise bol bol meyve tüketmeni öneririm.. hem serinletiyor hem de besleyici..

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    haşlanmış baklagıllerden buyukçe bır kase yoğurt ıle karıstırıyorum ve öğlen sıcagında sadece bunu tuketıyorum.daha sonra soguk sut ıle karsıtırılmıs ballı yulaf yıyorum ve en son olarakta soguk sut-yumurta-proteın tozu vs vs karıstırıp ıcıyorum.yazın en kolay tuketılenler bunlar.kayıplarını en aza ındırmeyı saglar hatta artı kazandırır.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar tşkler..soğuk süt karışımlarını daha fazla kullanmayı düşünüyorum..yulaf ezmesiyle karıştırılmış 1 kase yoğurt ara öğünlerde mesela...gecede süt ile yulaf(yada müsli)+cornflakes karşımını sıklaştırmayı düşünüyorum..yine muza ve diğer meyvelere devam..beyaz peynir yada tulum seviyorum..belki öğünlere ekleyebilirim bolca e tabi karpuzla :)

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tabi pek sevmiyorum dedin amabiraz eti bence ihmal etme onuda yemelisin

6. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Eskiye karismir önemli bir konu, aradan 8 sene gecti tecrübelerinizi katin bakalim, bende istah herzaman oluyor, kis yaz demeksizon yerim ben xD

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen bende de iştah hep açıktır fakat istisnai olarak bazı günler canım hiç yemek yemek istemiyor yazın. Yine de bu bir alışkanlık haline gelmiş bizde saati geldimi gidip aynı yemeği yine yiyorum, büyük bir zevkle olmasa da önceki gün çok ağır bir antrenman yapmışımdır paşa paşa yemem gerekiyor o yemeği biliyorum. Bir de yazın daha çok canım tatlı ve meyve çeker bazen abarttığımda oluyor.

Sayfayı Paylaş