1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaz çalışması yaş:15 boy:1.81

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aslan007 tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Meraba Arkadaşlar Bu yaz düzenli çalışmaya çalıştım :) Geliştiğimi düşünüyorum sizin fikirlerinizide merak ettiğim için ve belki kendimle ilgili yararlı bilgiler öğrenebilirim diye düşünerek konu açmaya karar verdim.
    İyi kötü tüm yorumlarınızı yazarsanız ve eksik yönlerim hakkında bilgi verirseniz daha iyi bir vücut için daha bilgili bir şekilde yol alırım.Şimdiden herkeze tüm yorumları için teşekkürler.
    Yaş:15 Kilo:57 Boy:1.81 Kol:31 ön kol:27 Bel:72 Omuz:98 Göğüs:83

Not:Görüldüğü üzere sırt çalışmaya daha yeni yeni ve düzensiz başladım :D

Ekli Dosyalar:

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Bana o uzaktan göründüğün resim çok zayıfsın gibime geldi :)

3. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Eğer kilo almak istiyorsan;Hacim antrenmanları yap ve beslenmeyi iyi zamanla

4. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    enya
    Gibisi fazla bildiğin zayıfım ben ışıkdan da biraz kötü görünmüş olabilir.:)

ByMerdo
    Öncelikle yorumun için saol fakat hacim antremanı dediğini pek anlayamadım.Göğüs kafesi için hacim antremanı varmı ? Yada tam olarak ne olduğunu anlatırsan sevinirim :)

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Haftada 3yada 4 gün antreman yap , antreman sürelerin 1saati geçmesin . Antremandan hemen sonra protein kesinlikle al , ve ertesi sabah kahvaltıdan 15dk sonra protein al.
    Gün içerisinde öğlen ve akşam yemeğinde karbonhidrat& protein al, Ara öğünler yap ara öğünlerine yoğurt & süt & bir porsiyon meyve vb... Kilo aldırıcı işine yarayabilir , Göğüs boşluğu içinde dambıll press ve dips önerebilirim .

6. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Scoobz
    Yorumun için saol uygulayabildiiğim kadar uyguluycam fakat ben okula gidiyorum ve saat 6:50 de servis kapıda oluyor be nne ara yiyip içip ardından 15 dk sonra tekrar yiycem? Ve bukadar çok yemek 1 gün içinde mide fesatı geçirtmezmi sonuçda yeni yeni 4-5 öğüne başladım normalde 3 dü hatta sabahları çok az yiyordum 2 sayılırdı.Yazım baya bir coştum her öğün 2-3 tabak yiyordum.58 olmak üzereyim

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Karın Kasların belirgin olmuş tebrikler :)

aslan007 bunu beğendi.
  8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

Yemeden kilo alamazsın , spora baslamadan önce günde 2-3 öğün yemek yerdim spora basladım 6öğün yemek yer oldum 3 ana 3 ara, sabah 6 bucukta kahlaltı yapsan cantana 250 ml sütle karıştırılmış bir protein tozu atsan okulda ilk tenefüste içebilirsin veya ders baslamadan.
    Günde 100-110 gram protein almalısın bunuda 6 öğüne bölersen her öğünde 17-20gram yapar bunuda alabilirsin sanırım

9. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    evet mantıklı ama ben protein tozu vb. şeyler kullanmıyorum natural şekilde çalışıyorum.Şuan en büyük kapsullü balık yağı hapı ve arı sütü ve polenli bir şey varmış forumda duymuştum polen işe yarıyor diye ondan kullanıyorum yemekhanede de çoğu zaman et ,pilav,patates,salata oluyormuş.Sabahları alışırsam o saat de kalkmaya 2 yumurta yerim.Bugün nesquik diye bir cornflex var onu yedim o ne kadar işe yarar,protein ve karbonhidrat verir bilemem ama aceleden yiyip çıktım zaten.Önerileri beklerim.

10. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Hacim antenmanı;irileşmek için yaptığın antrenmanlar,zorlayıcı ve normal tekrarda olan idmanlar.Beslenmende iyi pekmez ekle bence beslenme programına,ve idmandan sonra al

aslan007 bunu beğendi.
  11. burakbb

burakbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun ve orta tempolu koşular mümkünse oksijeni bol bi yerde göğüs kafesinin genişlemesine katkı sağlayacaktır.

12. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Yürüyüşlerde geliştirir göğüs kafesini mekik ve şınav çek.Terletici idmandan sonra protein veya karbonhidratlar al.Suda içebilirsin.

13. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Göğüs kafesini doktora gittiğimde söylemişti idmanlarla düzekirmiş ama göğüs kasıyla alakalımı ? Bende burun tıkanıklığı var mutlaka sağ veya sol burundan biri tıkanıyor.Buyüzden nefes alıp verişim yeterli değil mümkün olcuğunca ağızdan nefes almaya çalışıyorum.

14. DewiL

DewiL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    breathe right diye bir bant var burnunun üzerine yapıştırıyorsun ve kanalları açtığı söyleniyor kullanmadım işe yerıyormu bilmiyorum ama horlama için öneriyorlar sende bunu idman sırasında kullanırsan daha rahat nefes alabileceğinin düşünüyorum

15. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    burun tıkanıklığını mutlaka çöz melisin. KBB doktoru na git. sabah ameliat olp aksam 18 de çıkarsın..

Nefes sıkıntısı çok zor. bende yaşadım...

16. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Duydum öyle şeyler varmış belki denerim.Ben şu göğüs ortasındaki boşluğu halletsem o bana yeter ama geçermi bilmiyorum yavaş yavaş umut gidiyo :S Kas yaptıkca sanki daha çukur görünüyor ortası resmen kemik vuruyorum ses çıkıyor o derece napcam bilmiyorum valla :S

victor1
    Babamda da aynı sorun var ameliat oldu hiç bir düzelme yok hala aynıyım diyor.

17. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar merak ettiğim birşey var ben çalışıyorum ama nekadar doğru bilmiyorum.Çalıştıkca göğüs kasları şişiyor fakat şişdikce ortası belirginleşmez mi ? şuan fark edemedim ama ilerde sorun yartıcaksa göğüs çalışmıyım mı ?Forumda benim gibi bir sorunu olan veya böyle bir problemi olan birini tanıyan,bilen varsa nasıl düzeleceğini yada düzelmiyecekse nasıl daha iyi görünebileceğini söylerse iyi olur teşekkürler...

18. vampi5

vampi5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle göğüs çalışmalısın göğüsü bırakma istersen özel çalışma sadece şınav çek ama bırakma göğüsü

19. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    evet bu aralar baya boşladım sınavlar var diye nolucak bilmiyorum sadece kol çalışmaya vakit buluyorum. Kiloyu 59 a çıkardım umarım daha fazla kilo alırsam göğüs şekillenir.Bazı arkadaşların doğal olarak kendiliğinde göğüs oluşuyor genetik birşey sanırım.

20. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Daha çok çok yenisin. Ama sen sorarsan hangi bölgeyi önemseyim diye ben sana omuz derim. Cunku cok dar.

Sayfayı Paylaş