Yazın uygulanacak hacim çalışmasından verim alınabilir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve C4N tarafından 19 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    15 Ağustosta Ankaraya döneceğim Eylül 1 e kadar ( havaların soğuyacağını düşünüyorum eylülde ağır hacim çalışmasına başlanılacak kadar? ) 15 ağustostan 1 eyküle kadar 2 günde bir aynı günde sadece biceps ve triceps çalışsam nasıl bir verim alırım?. Bu şekilde çalıştığımda yine 2 şer set mi önerirsiniz? Teşekkürler.

Bu arada biceps ve tricepslerde max hacim almayı istiyorum. Yani bu şekilde bir program yapmayı düşünmemin sebebi yazın vücudu bu sıcaklarda fazla yormak istememem sadece biceps ve triceps çalışsam 2 günde bir max hacim alımı için nasıl bir program önerirsiniz? Nasıl supplementler? Beslenmem sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2007
  2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım yazının en başında amino aldıını söylemişsin ancak her supplmenttan önce protein tozu alınmalıdır..unutlmamaki amino asitler proteinlerin parçalanması sonucu oluşur
    bence özellikle senin gibi boş zamanı olan birinin yazın performans alması daha çok olur ve benden tavsiye vücuttaki görüntüne,kilonda kas kütlenden daha çok dikkat etmelisin..su ve yağ kaybederk gelişmediğini sanabilirsin ama önemli kas büyüklüğü ve tonu çnkü bodyde gelişme göstern birinn sırf su ve yağ kaybı yüznden kasları gelişmesine rağmen boyutları aynı kalabilir.
    ben yazın çok çok daha iyi verim alıyorum.tekrar söylüyorum "çok çok daha iyi" çünkü benimde boş zamanım var,yeterince dinliyorum,iyi besleniyorum ve iyi yağ yakıyorum.okul bitince beni görenler okul yeniden başlayınca meteformoz olduumu sanıolar:)..
    ancak unutmamak lazımki psikolojide bodyde çok önemli bir unsurdur.kendine hiçbitşey için şartlama.mesela ben antremandan önce protein tozu almanın enerji werdiini düşünmüodum sadece kas kütlesini arttırmaya yönelik olduunu sanıodum ve bu girdiiğim ağırlıklara yansıdı,enerji weridğini bilsem özgüvenim artıcak ve daha ağır girmeye çalışacktım..yani kendini şartlama
    ve son olarak aynı parmak izinden başkasında görene kadar anatomi hakkında sayılara inanma!!..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mesatano lutfen kisilere nickleri ile hitap edelim.

4. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bal gibide calisilir neden calisilmasin. sporcularin hepsi sezon onceleri yaza denk gelir ve hepsi hipertrofi calisir. bi degisiklik olacagini sanmam. sicakdada yaparsan yapamasin sicak cunki:) aksam ustu sabah yaparsin. sorun teskil etmez. maksimallerini alirsan senin icin calismasi daha kolay olur. oyle kara duzen neden herkes calisir anlayamiyorum.

5. jimpestu07

jimpestu07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Arkadaşlar ve Flexor Hocam;
    Ben ve arkadaşımda kışın yaptığımız bulk porgramını yaptığımız için sanırım ciddi bi zayıflama başladı ve çok bunalıoyurz.Şimdi yaz döneminde yukarıda belirtilen programı uygulamak istiyoruz acaba mümkünse bu programa OMUZ ve BACAK programı için önerilerinizide ekleyebilirmisiniz...
    Teşekkürler...:)

6. jimpestu07

jimpestu07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocam cevap yokmu ya :(

Sayfayı Paylaş