Yazın bulk yapılır mı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Turbulencia tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Turbulencia

Turbulencia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar. 4 ayı geride bıraktım. Yavaş yavaş oturttum artık sistemimi, hareketleri, programı vs. Başlangıç zamanım ocak sonu gibiydi. Malum yeni başlayınca ne yapacağını kestiremiyor insan, bir ton bilgi var, ne uyar ne uymaz, ne olur kafası karışıyor insanın. Son zamanlarda tam anlamıyla bir yol çizdim kendime. Yazın ne kadar bulk yapabilirim ne kadar yapamam danışmak istedim yinede ama kendime güveniyorum bu konuda. Kendi düşüncem sıcakların etkisiyle yemek ve antremanların kış kadar verimli geçmeyeceğinden zorlu olacağı, ama zor demek yapamayacağım anlamına gelmiyor bence. [​IMG] Programı ise şöyle

Sabah
    50gr yulaf
    5 yumurta
    100gr lor
    1-2 dilim kepek ekmeği

Öğle
    100 gr yulaf
    Süt

ANTREMAN (sonrası whey)

Öğleden Sonra
    250gr pirinç(basmati tüketeceğim artık), bulgur
    100gr tavuk göğsü

Akşam
    250gr pirinç(basmati tüketeceğim artık), bulgur
    100gr tavuk göğsü

Yatmadan önce
    Genelde 100gr lor ve salata
    ya da
    250ml süt yarım+ölçek whey

450'nin üzerinde kompleks karbonhidrat alımı sağlamış oluyorum bu beslenmeyle. Pirinç ve ya bulguru zeytinyağı ile yapıyorum. Tavuğu da hafif yağda pişiriyorum. Azıcık karabiber atıyorum ve biraz tuz. Domateste ekledik mi çok güzel combo oluyor. [​IMG]

2. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Gece içilen süt içindeki süt şekerinden dolayı sindirilmeye çalışılırken büyüme hormonunun baskılanmasına sebep oluyormuş diye okudum forumda. Onun dışında makro kaynaklarını çeşitlendirirsen daha sağlıklı olur. Yazın bulk dediğin gibi zor olabilir ama imkansız değil diye düşünüyorum ve benim de amacım bu yazı bulkla geçirmek. Kolay gelsin :).

3. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim yazin bulk mümkün hergun 22.30 da uyu 10 saat uyu 22.30 ile saat 5 arasi büyüme hormonlari salgilaniyor bu tür küçük şeyleri biriktirip buyuk sonuç alman lazim arastir bu tur şeyleri biriktir uygula kardeşim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gece yatmadan besin tuketmekten ziyade yatmadan 1,5-2saat once yesen daha faydali cunku buyume hormonu açken yukselir. Bir sey yendiginde ise buyume hormonu azalir.
    100gr tavuklari 150veya200grama cikarsan cok daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş