Yaylı Uzun Bar Nerede Satılır

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve gamez34 tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar
    Yaylı olan düz barlardan arıyorum. Nerede bulunur istanbul içersinde ? veyahut bulunurmu bu tür yaylılar ağırlık takma işi daha pratik bunlarda o yüzden arıyorum
    İnternet adreside olur

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Aradığın barın ismi Olimpik bar, bu şekilde aratıp bulabilirsin. ama o barlarda kullanılan ağırlık plakalarıda farklıdır. o yüzden elindeki (varsa) ağırlık plakalarını kullanamayabilirsin.

3. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yok olimpik olanından değil normal olanlarıda var hocam yaylı olarak onlardan arıyorum yoksa olimpik olannların pilakalarıo çok pahalı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:04 ----------

Bir internet sitesinde buldum fakat 185 cmlik oda çok fazla en fazla 160lık felan alıcam yokmudur o civalarda yaylı olan

4. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    izmirde bi adam satıyodu içi boş yaylı siyah görüntüsü çirkindi pek alasım gelmedi 160 boyunda 25tlye mi neydi

5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Barı her yerde bulursun, yayı da bu adresten alabilirsin:

25 mm bar yay

6. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    evet hocam kafamı karıştıran bu vidalı bardaki vida deliklerine dakılacak bu klips dediğin gibi yparsam fakat aralık kalıcak plaka kips arasında plaka sallanıcak sanırım ? hiç deniyen varmı vidalı bara bu klipsi takan varmı güzel oluyormu ?

7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Ben bu şekilde kullanıyorum. Kesinlikle boşluk kalmaz, ancak vidalarda lastik conta olduğu için onlar daha sıkı olur. Kısa barlarda yani izole hareketlerde vidalar daha iyi, ama uzun bar kullandığın hareketlerde bench press gibi yaylar çok daha kullanışlı. İki çift al dene, sonuçta pahalı bir ürün değil.

8. Serratus

Serratus Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Aydın

Sayfayı Paylaş