Yatmadan önce Glutamine mi yoksa ZMA mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Berker06 tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Hardline degerelri ne kadar dusukmus ole..

Scitece gozat derim .

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    hardline aol 120 kapsül 40 lira
    scitec gh surge 90 kapsül 80 lira. O zaman da pahalıya geliyor. Bende arada kaldım valla

-RevoLt- bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Valla konu ham aminolar olunca ben markaya takilmiyorum mg basina duzen fiyati hespalayip en ucuza yoneliyorum.

Su an elimde kullanmak uzere Scitec surge ve activelab Amino3 var.

Activelab yerel bir firma ama memnunum diyebilirim. Idman oncesi aldigim n xpolde ertesi yatana kadar pump sayesinde devam ediyor. Sabah ise 2.5 gram arginine alarak gune deva edince genel anlamda pump surekli devam ediyor.

Ancak konu GH ise ne kadar etkili hicbirzaman bilemeyecegim.

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış anlamadıysam gece yatarken zma artı aol alıyorsunuz, sabah kalkınca da arginine ve gün içinde de ant öncesi noxplode. Etkisinin de gün boyu sürdüğünü belirttiniz. Miktarlar nedir acaba?

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    arjininler arasında en uygunu weiderin çıktı.
    ölçeği bir hayli büyük.30gr bir porsiyon.
    4gr arjinin ve diğer maddeler var.ayrıca 18gr karbon hidrat ve 15gr şeker var.bu da iyi bir enerji deposu olmasını sağlıyor hoş keşke 15gr şeker yerine daha kaliteli bir enerji profili olsaydı daha güzel olurdu da neyse :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

Aksam AOL aliyorum yatmadan once degil 2 saat kadar once.

SAbah 2,5 gram arginine aliyorum, carbonox tan da 0.5 gram arginine geliyor, optimum whey den de bir miktar gelse de gozardi ediyorum.

Zaten ciddi anlamda yuksek karbo alimim olunca arginine arti yuksek karbo gun boyunca pump etkisi yaratiyor.

Idman oncesi No-xpolde (iste bu isi sevmiyorum ne kadar AAKG var simdi bunda, tabi ki yazmiyor) idman sonrasi carbo nox ile 0.5 gram daha arginine geliyor.

Aksam AOL toplam 3gram her amino dan 1 er gram.

Sabah kalktigimda bile pump olmak guzel, gerci cok karbo alinca gece bile tukenmek bilmiyorum sanirim.

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim paylaşımınız için. Miktarları merak etmemdeki sebep acaba bu ürünlerde kiloya göre farklı alımlar söz konusu mu. Belirtmemişim bi önceki mesajımda kusura bakmayın :)
    Ultimate aol ürünü 99 kapsül. Servis miktarı 4 kapsül içerik hepsinden 1er gram. Fiyat 60 lira sizce bu nasıl?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Rica ederim.

80 kilo alti icin bence 10 gram kadar arginine yeter de artar bile. (Pump amacli ise, gerci yeni calismalara gore arginine NO tetiklemesi konusunda ise yaramiyormus :/ o yuzden argininesiz nox lar turedi zaten.)

Ultimate in AOL u scitec ve Activelab almadan once ustunde durdugum 1-2 lira ile kaybeden bir urun. Ultimate bu tarz urunlerde (hammade ) kendini gosteren bir firma. Bence fiyat uygunsa kesinlikle suphe edilmeyecek urunleri var.

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    89-90 kiloyum şu anda mart sonuna kadar 93 94 kiloyu görebilirsem güzel bi şekikde definisyona giricem. Şu an elimde craze ve con-cret var ayrı ayrı kullanıcam zaten onları. Herhangi bi pump yada güç artışı için değil de gece alıp gh tetiklemesi için istiyorum. O zaman bi servis ultimate aol yeticektir bana

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:03 ----------

Nasıl en uygunu çıkmış olabilirki? 500gram ürün yani 16-17 servislik bi ürün 100 lira. Ayrıca 18gram karbonun 16sı şekerden. Ben dokunmam bu ürüne :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    off topic ama soyleyeyim bazi bunyelerde motoru bozma yan etkisi goz ardi edilirse vapor iyi urundur, sahtesine veya skt si ile oynanmisina denk gelmis olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş