Yatmadan Önce Yenilen Yemek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 4 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Ben Pazartesi Çarşamba Okuldan Geç Çıktığım İçin Hatta Bazen Perşembede Eve Gelmem 11i Buluyor Haftada 2 Gün Veya 3 Gün Böyle Bazen 10.30 Falanda Evde Oluyorum Ama Diğer Günler Böyle Değil Mesela Yatmadan Önce Bulk Yapıyorum Metabolizmam Çok Hızlı Ben Bu Yatmadan Önce 200G Tavuk Göğsü Ve 50 G Pişmemiş Beyaz Pirinç Yiyorum Karbı Az Alıyorum Ve 5 Aydır Bu Sistemle Yiyorum Ona Rağmen Kilom 71 Boyum 1.80 Yağ Oranım 9-10 Arası Yağlanma Gibi Bir Konu Görmedim Çünkü Kalori Vs. Hesabıma Dikkat Ediyorum Bir Sıkıntı Olurmu?

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bulk yapıyorsan bir sıkıntı olmaz. intermittent fasting te yatmadan önce 1500 kalori alıp yağ yakmışlığım var. Tabi uyku kalitesi açısından yatmadan yemek pek yararlı olmayabilir.

3. ebulfeth

ebulfeth Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Bende bulk sürecindeyim. 3.Öğünü akşam 10-10.30 gibi ancak yiyebiliyorum.Pek sınıtı olmuyor bende.Zaten salondan 9 gibi geliyorum ve yorgun olduğumdan uyku erkenden bastırıyor. Yemeği de sodayla beraber aldığımdan pek sıkıntı yaşamıyorum.

Sayfayı Paylaş