Yasaklanmış En Komik Kondom Reklamları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Zamatto tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zamatto

Zamatto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Reklamcılık sektörü benim en sevdiğim sektörlerin başında gelir arkadaşlar. Reklam arşivimde yerli yabancı karışık 12000 civarında reklam var, yani ben tam bir reklamseverim desem yeridir. Reklamcılık alanında çalışmak çok istiyorum ama sektörde çok acaip olaylar dönüyor, özellikle türkiye de. Yani ne kadar yetenekli olursanız olun, bu sektörde çalışmak ne istiyor bilemiyorum ama yetenek olmadığı kesin. Neyse reklamcılık sektörünün belki de zirvesi diyebilirim kondom reklamları, çünkü sandığınız üzere bir sevişme anından ziyade ürünü çok daha farklı ve komik şekilde anlatıyorlar ki bu da aşırı derecede yaratıcılık istiyor. İşte size dünyadan seçtiğim en komik 12 kondom reklamı, özellikle son 2 tane reklam işin zirvesi diyebilirim. İyi seyirler diliyorum arkadaşlar.

hasanateş bunu beğendi.
  2. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    ben tamamını izlemişimdir herhalde, bir tanesi inanılmaz, tuvalette duvarlara çizilen resimler hareket ediyordu. Adamlar çok yaratıcı ya :D

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş