Yasadiginiz zorluklar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve arnoldtr0694 tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar herkese merhaba. Yaklasik 3bucuk yildir vucut gelistirme ile urasiyorum. Rahatladigim desarj oldugum yer gym. Home sweet home misali. 15yasindaki ergenlerin yasadigi seylerden farkim kalmadi acikcasi. Ailemden asiri bir tepki var artik buyume igrenclesiyorsun,kendini bukadar yorma,oglum artik spor yapma yeter gibi laflarla canimi cok sikiyolar. Protein tozu kullanmaya laf ederlerken izin vermezlerken karsimda oturmuslar sigara iciyorlar. Biliyorum ailem ama laf anlatamiyorum. Profosyonel olarakta yapmiyorum bu sporu ama olmazsa olmazim gibi birsey. Sevgilimden ayrildigimda bukadar dertli degildim..

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Kardeş benım annem de göbek yok sende canını ne çıkartıyosun dıyor bakma gene bzi düşünüyolar da işte ana yüreği sen ses cıkarma boşver bilgisizlik oldugundan böyle oluyor

Kadirzm45 bunu beğendi.
  3. Kadirzm45

Kadirzm45 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ailellem hep pasif olmamı istiyor
    bilgisayara girersin laf spor yaparsın laf az yersin laf çok yersin laf
    çok ders çalışırsın gözlerin döküldü yeter
    volvola katılıyorum ama durum gerçekten can sıkıcı sadece spor için de değil bu durum.

4. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Bence bu sporda belli bir zaman geçirmiş herkes için bu spor onların olmazsa olmazı oluyor bağımlılık gibi bendede öyle. Ama bence olması gerektiğinden fazla önem veriyoruz bu işe şahsen ben bi aralar robotlaşmıştım herşeyim v.g di ailelerimiz haklı olabilir belkide kaptırmamak lazım ... (şimdi böyle demesi kolay tabi ama 2 gün sonra yine kaptırırım kendimi ben :D)

Sayfayı Paylaş