Yas 21, Boy 1.72 , Kilo 72

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozzmos tarafından 7 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozzmos

ozzmos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar, forumu uzun suredir takip ediyorum. Resimlerimi eklemek istedim, henuz 3 hafta oldu aslinda spor salonuna baslayali ve belki de daha cok erken, ama okumus oldugum iletilerde "asla resim eklemek icin erken degildir" sekilnde yorumlar gorunce bende eklemek istedim. Vucudumun suanki hali bu. Neredeyse hergun Salona gitmeye calisiyorum en fazla 2 bilemedin 3 gun aram veriyorum.

Beslenme seklim suanda henuz belli degil, cunku kafam baya karisti. Ama yaptigim sey her anteramandan 30-40 dk sonra 4 tane tam yumurta ve haslanmis tuzsuz pilav ile tavuk gogsu kizartiyorum. Sabahlari da genelde sut ve peynir ile geciriyorum hizli bir sekilde ,malum tip okuyunca pek kolay olmuyo sabah kahvaltisi.

Ekli Dosyalar:

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bence foto koymak için daha erken;) 3 hafta calısan birine göre vucudun normal gobek için cardio yu artır 3 haftalık calısmaya anca bu yorum yapılır
    basarılar..............

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş