yas 18 boy 180 kg 76 sarkma problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yakup.bulut3 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yakup.bulut3

yakup.bulut3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bodyforumtr ailesi ben 1 yildir sporla ugrasiyoru. Ve 110 kg idim 1 sene içinde 36 kg verdim ve vücudumda ciddi anlamda sıkıcı sarkmalar oluştu neler yapmalıyım kenzonun bilen varsa low çarp diyetini yapmayı düşünüyorum yardımına ihtiywcim var şuan telefondayım yarin resim aticam

2. Notic

Notic Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum Aynı sorun bendede var. Bende 1 yılda 35 Kilo civarı verdim. Eğer o kiloları uzun süre taşıdıysan Cerrahi müdahale şart olabilir. Deri bir yerden sonra elastikiyetini kaybediyor. Kilo versende spor yapsanda düzelmiyor. Bende Sporla toparlayamadım. Estetik Ameliyata gireceğim yakında. Sana tavsiyem en yakın zamanda plastik cerrahına görünmendir.

3. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Agirlik calisirsan biraz goruntu duzelebilir ama hocamin da dedigi gibi doktora gorunmen en iyisi olacaktir

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Nothic'in dediğini dikkate almalısın, ve bir diğeri de deri sarkmaları saadece diyet ile gitmez, sert cardio dönemi olmazsa olmazıdır.

5. Honey Mustard

Honey Mustard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Selam.Forumda dolaşıkren senin ameliyata gireceiğini gördüm. Ben de gerdirme ameliyatına düşünüyorum. Ameliyattan sonra iz kaldı mı ? Ve ne kadar süre sonra günlük hayatına geri dönebildin ?

Sayfayı Paylaş