Yas 15 kilo 80 boy 1,67

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Fr3cH tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Fr3cH

Fr3cH Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba abilerim

ilk önce kendimi tanitayim ben selim almanyada kaliyorum yasim 15 kilo 80-81 arasi kiloya dikkat ediyorum 1,67 civari boyum var kilo oldugunda az cok göbek var ve meme sorunumda var kilolu oldugumdan dolayi memek cikik buda beni rahatsiz ediyor fitness klubune yazilmayi düsünüyorum orda düzenli egzerzisler yapabilirim saniyorsam görevlinin yönetimiyle tabiki
    yazilmayi düsündügüm yerin internet adresine baktim bi flash yapmislar kol kaslarini, gobek kaslarini gösteriyor nasil yapilacagini falan yazmislar flash seklinde internet site adresini verirdim fakat yasak mi degil mi bilmiyorum onun icin veremiyorum

size bi kac sorum olacakti

bb yaparak kilo verebilme imkanim var mi ?
    yukardada dedigim gibi kilodan dolayi meme porblemim var bunuda bb yaparak kas haline getirebilirmiyim ?
    bb yaparak düzenli bir vucuta ulasabilirmiyim ?

saygilar

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Foruma hosgeldiniz,

Ilk mesajiniz oldugu icin once bir kac uyari ile baslayayim. Diger forum uyelerine forumumuzda abilerim, ablalarim, dostum seklinde hitap etmiyoruz, sadece nicklerini kullaniyoruz.

Sorulanirizin cevabi forumda var, arama butonunu kullanirsaniz ilgili bir cok basliga ulasabilirsiniz. Imzamdaki en cok sorulan sorular ve cevaplari linkinden baslayin.

Sevkinizin kirilmamasi adina kisaca sorulariniz cevapliyorum.

1- Evet, kilo verebiliriniz. Detaylar icin arama yapin
    2- Hayir, yag kasa donusmez. Sizin yag oraninizi dusurmeniz lazim oncelikle.
    3- Evet, ulasabilirsiniz.

Bu durumda sizin ilk yapmaniz gereken yag yakimi anahtar kelimeleri ile arama yapmak.

bonatschi, saydam ve Fr3cH bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş