yardimmm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve proteincik tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Selam herkese

Pek cok bilgi edinip kafası fazlaca karışmış biri olarak öneri rica ediyorum
    Yabancı kaynaklar kesinlikle cok yararlı olsa bile bilgi yığını icinde boguldum kaldım
    Beslenme konusunda yaklasik 1 senedir ciddi değişimler gerçekleştirmiş olsam da yaklaşık 15 yıldır süre gelen diyet mantığım bununla birlikte yeme bozukluğu hastalığım bedenimde ciddi deformasyona sebep oldu simdi ise saglikli beslenerek kendimi ac bırakmadan ( 1000 kcal altında besleniyordum ) bir düzene devam ediyorum ama tikandim kaldım motivasyonum düşüyor

Vucut yağını dusurmek istiyorum % 25-26 larda gidip geliyor amaa pms kesildi belli bi kg altında bu oluyor daha önce de endokrinoloji bölümüne gittim ve dedikleri yağ artır olmuştu tüm tetkikler yapıldı ostrojen progesteron kısaca hormonlar az üretiliyor tek sebep vucut yağının dusuklugu denmisti ki o zaman 9 kg kadar vucut yagina düşmüştüm

Cok uzattım ozetle bedenimi toparlarsam motivasyonum da artacak
    Ağırlık çalışmanın önemini biliyorum ama nasıl baslamaliyim bilmiyorum düzensiz plansiz spontan gelişen bir egzersiz uygulamakla vakit kaybediyorum

Motive olmak adına böyle bir grup varsa paylaşımlari olan bilgi sahibi olmak isterim
    Önerileriniz beni cok mutlu edecektir
    Şimdiden Tesekkurleeeer

2. cagrierdogan

cagrierdogan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    slm,
    ben de benzer şeyler yaşadım,o yüzden fikrimi söylemek isterim.benim de pms kesilmişti sağlıksız şekilde fazla kilo verdiğim için,hala ilaç kullanıyorum,yoksa düzensizleşiyo!ve anladımki en önemlisi sağlıkmış.biz bayanız vücudumuzdaki yağ oranı belli bi seviyenin altına düşmemeli!bu da herkes için farklıdır.çeşitli hesaplama yöntemleriyle ideal kilo ve yağ oranını bulabilirsin..
    şu an çok iyi bi beslenme programım var,hem sağlıklı hem keyiflithums:haftada 3 gün interval cardio,2 gün ağırlık çalışması,1 gün yürüyüş yapıyorum...

3. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Slm

Beslenme düzeniniz nasıl karbonhidrat tuketiminizi de ogrenebil miyim
    Acikcasi yag oranı % 20ere düşürmeyi cok istiyorum sizin bf nedir

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş