Yardimm

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve 63Zzz tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 63Zzz

63Zzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar
    2 yili askin bi suredir spor salonuna gidiyorum.Bundan 5 ay oncesine kadar kilom,yag oranim ve kas oranim dusuktu.Simdi ise kilom 59 yag oranim %24 boyum 165cm ve ben daha ince bi vucut yapisina sahip olmak istiyorum.1 aydir sadece kardiyo yapiyorum ve l-carnitine kullaniyorum.Bu surede yag oranim %26 dan %24 e dustu ama kas ve su oranim arttigi icin total olarak kilo aldim.Sonuc olarak gerekirse kas kitlem de azalsin ama kilo vereyim istiyorum ne yapmaliyim??
    Tesekkurler

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    1 ayda sadece kardio yaparak kas oranınızı arttırmanız pek mümkün değil. ölçümlere değil aynada vücudunuzu nasıl gördüğünüze önem verin.
    Yada en azından bel ölçünüzü baz alın kilo verirken.
    Günlük almanız gereken kaloriden 300-500 kalori daha az tüketmeye özen gösterin.
    Bu işin farklı bir formülü yada sihirli iksirleri yok. Temiz beslenin ve zamana bırakın.

3. 63Zzz

63Zzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Olcum sonuclarini bu sekilde gorunce ben de cok sasirdim kuculdugumu saniyordum oysa ki.Nasil beslenecegim konusunda da kafam karisik acikcasi ne yapsam kas kitlem artiyor gibi..

4. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Kas kazanmak zor ve uzun bir süreç olmasıyla birlikte sizi rahatsız edecek düzeyde olmayacağı için kas kazanmaktan korkmayın.
    Dediğim gibi yavaş yavaş kilo vermeye devam edin ve protein ağırlıklı beslenin.

Sayfayı Paylaş