Yardimlarinizi bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Legion77 tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Legion77

Legion77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yalova
    Merhaba sevgili sporcular..

Yaklasık 4 senedir vücut geliştirme ile ilgileniyorum fakat her seferinde ara verdim + okul nedeniyle aksattim..

3 kutu GNC Protein tozu kullandım..
    1 şişe vitamin hapi kullandım. ( sporcu dilinde "takviye" olması lazım. :) )

75 kiloyum,boyum yaklasık 1.80 e yakın..oturduğum zaman göbek boru gibi meydana çıkıyor..

Tek sorunum yağ,geçmişde çok kilolu biriydim az zayiflayinca + boyum uzayınca geçmişte kalan yağlar kalıplaşmış bir biçimde kaldi...ne yaptiysam eritemedim..bacaktaki yağlarda cabası..

Yağ yakıcı alayım mı diye gerek spor hocalarima gerek evdeki aileme sorduğum zaman aldığım cevap her zaman "gerek yok" şeklinde idi..bunun sebebi yağ yakıcının kaslarida eritiyor olmasından dolayimidir? ne yapmam gerekiyor gercekten uzman yardimina ihtiyacim var..Etrafimdaki herkes zayif olduğumu söylüyor fakat gercekten kalıplaşmış yağlarim var..en nefret ettiğim ise bacak yağlarim...bisiklete binmek tek çözüm yolu olabilir mi acaba?
    Namı değer Zyzz(fotosu assagida) , onun gibi olmak tek hayalim diyebilirim..steroid almak istedim fakat çok araştırdım..bi kaç yararı(görünüm-anında etki) dışında hiç bir yarari yok full zarar..

Besin programı + Spor programı da gerekiyor..

Bu konuda bana gercekten yardimci olabilecek kisilerin gerek cep telefon numarasını gerek facebook adreslerini almayi gercekten çok isterim artik canıma tak etti zyzz gibi olmak için protein tozu almayada razıyım yeter ki yardim eden biri olsun...

Zaman olarak 4 senelik açık öğretim seçtim..bu süre zarfinda "4 senede" zyzz gibi olabilimiyim?

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Öncelikle herkesin genetik yapısı farklıdır zyzz'deki yağ oranına sahip olsan bile vücudun o kadar estetik durmayabilir kişiden kişiye değişir yani Zyzz steroid kullanıyordu ama onun öncesinde 3-4 sene doğal çalıştı diye biliyorum doğal yollarla supplement desteğiyle ulaşılabilecek bir vücud ama 5 senemi 10 senemi kişinin genetik yapısına nasıl geliştiğine beslenmesine bağlıdır.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş