Yardimlarinizi bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Legion77 tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Legion77

Legion77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yalova
    Yeni başlayanlar bölümü açilmadiğindan buraya konu açmak zorunda kaldim..

Merhaba sevgili sporcular..

Yaklasık 4 senedir vücut geliştirme ile ilgileniyorum fakat her seferinde ara verdim + okul nedeniyle aksattim..

3 kutu GNC Protein tozu kullandım..
    1 şişe vitamin hapi kullandım. ( sporcu dilinde "takviye" olması lazım. :) )

75 kiloyum,boyum yaklasık 1.80 e yakın..oturduğum zaman göbek boru gibi meydana çıkıyor..

Tek sorunum yağ,geçmişde çok kilolu biriydim az zayiflayinca + boyum uzayınca geçmişte kalan yağlar kalıplaşmış bir biçimde kaldi...ne yaptiysam eritemedim..bacaktaki yağlarda cabası..

Yağ yakıcı alayım mı diye gerek spor hocalarima gerek evdeki aileme sorduğum zaman aldığım cevap her zaman "gerek yok" şeklinde idi..bunun sebebi yağ yakıcının kaslarida eritiyor olmasından dolayimidir? ne yapmam gerekiyor gercekten uzman yardimina ihtiyacim var..Etrafimdaki herkes zayif olduğumu söylüyor fakat gercekten kalıplaşmış yağlarim var..en nefret ettiğim ise bacak yağlarim...bisiklete binmek tek çözüm yolu olabilir mi acaba?
    Namı değer Zyzz(fotosu assagida) , onun gibi olmak tek hayalim diyebilirim..steroid almak istedim fakat çok araştırdım..bi kaç yararı(görünüm-anında etki) dışında hiç bir yarari yok full zarar..

Besin programı + Spor programı da gerekiyor..

Bu konuda bana gercekten yardimci olabilecek kisilerin gerek cep telefon numarasını gerek facebook adreslerini almayi gercekten çok isterim artik canıma tak etti zyzz gibi olmak için protein tozu almayada razıyım yeter ki yardim eden biri olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş