yardimlarinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burcubb tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burcubb

burcubb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle merhaba arkadaslar.
    Yasim 19. Boyum 172 kilom 68. Ozellikle ust bacagim ve kalcamdan sikayetciyim. Jillian Michaels'in 30 day shred isimli programina basladim. Su an 1.seviyedeyim 10 gun arayla zorluk derecesi artiyor 30 gunde bitiyor. (videonun linkini paylastim asagida) .Fakat bu programla istedigim ince bacaklara kavusur muyum? Nasil beslenmem gerekir? Yardimlariniza ihtiyacim var. Bacaklarimin kalinlasmasindan korkuyorum boyle bi sey olabilir mi?

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Hayır korkmayın zaten hafif ağırlıklarla çalışılıyo kaldı ki agırda calışılsa büyü(t)mek gerçekten zor.Evet ince bacaklara kavuşabilirsiniz tabi 30 gün diye sınırlandırmayın tabiki kendinizi.Kavuşabilirsiniz dedim ama tabiki düzgün beslenmeyle.Şöyle ki yağ yakmak istiyosanız günlük harcadıgınız kaloriyi öğrenip 300 ile 500 arası azaltın.yani 2500 ise 2000 alın yada 2200 alın gibi..kaliteli doymamış yaglar tüketin zeytinyağı,kuruyemiş bunlardan alabilirsiniz.Karbonhidrat 50 ile 100 arası olabilir.protein ise 1.5 2 gr olabilir kg başına buna yakın beslenme ilede sporunuzu devam ettirirseniz yağ yakabilirsiniz incelebilirsiniz her bölgeden..

burcubb ve gazo0202 bunu beğendi.
  3. JJJJJ

JJJJJ Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Kalori yakımına özen göstereceksiniz aynı şekilde kardiyonuza da,kasları zorlamayın yani tükenene kadar yapmayın hareketleri.Az tekrarlı yapın hareketlerinizi yeterli olacaktır.

burcubb bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş