YARDIM

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve GuresciSuLo35 tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GuresciSuLo35

GuresciSuLo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selamun aleyküm,
    sorum şudur arkadaşlar bech press olsn shoulder press olsn itme hareketlerinde omuzum gögüsüm kuvvetli oldugu halde arka kollarımın gücsüzlügü yüzünden hareketi ağır yapamıyorum ama cekme hareketlerinde ön kol kullandıgım için güzel verim alıyom bu durumda arka kollarım güçsüz arka kol icin nasıl bişi önerirsinz amac kas büyütmek deil kuuvvetlenmek güclenmek daha ağır basabilmek

Birde tüm hareketlerde ağırlıgımı artırmak icin nasıl calısayım dediğim gibi kasın şekli fln önemli değil değerli yorumlarınızı esirgemeyin
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2015 ---
    birde nasıl çalışmam gerektiğini yazarmsnz hızlı tekrarlarmı yavas tekrarmı kac set fln dediğim gibi amaç güclenmek icin çalışmak

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Aynen omuzta göğüste bende zorlanıyorum tricepsi geliştirebilirsin

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Aleyküm selam, aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımı squatla tedavi ettim. Kısmi eksiklikler genelde bacak yetersizliği ardına gelişiyor. Yani arka kol çalışmakla arka kol yapmak zor iş sen beni dinle tam vücut hareketleriyle temelini sağlamlaştır. 150 kg squat yaparsan bi o kadar bench press yaptığını göreceksin. Tempo olarak sıkıcı negatifleri değil de patlayıcı kalkışları seviyorum tabi kime ne yarar bilemem sen o sıkıcı negatifleri de yap.

Sayfayı Paylaş