Yardim edin lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mehmet1055 tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmet1055

mehmet1055 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce 1 yil body yapdim. 1 yillik antremanim pazrtesi çarşamba cuma günleri omuz arka kol--gögüs önkol şeklinde sirayla gidiyordum. 2 haftada bir çift omuz veya gogus ediyordu bu. İyi sonuclar aldim. Gogsum kollarim salondaki cogu kişiden daha hacimliydi. Yeniden başladim şuanda ve hardline progainer aldim. İyi bir antreman yapmak istiyorum fakat salon hocasi tüm bolgeleri çalişmam gerekdiğini söylüyor. Haftada 1 omuz gogus girincede kollarimin ve gogsumun kuculdugu izlemine kapildim. Psikolojikmi bilemiyorum. Moral bozukluguda yapiyor verim alamiyorum.Sizce ne yapmaliyim? Tüm vucudmu yoksa öteki antremanmi? Yaşim 19. Boy 1.70/// kilo 58.5

2. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bende haftada 1 bölge çalışıyorum , 3 ayım bitsin 4 günü göğüs eklemeyi düşünüyorum .
    Sırf 1 haftayı aynı bölge çalışan insanları anlayamıyorum , sporu bırakma nedenlerimdende tekidir
    partner olarak 3 kişi gidiyoduk alayı göğüs bağımlısı 2 gün göğüs , triceps biceps yapıyoduk .
    Allahtan onları kendi başına bırakıp azimle devam ediyorum .

3. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş