yardim edermisiniz takildigim bi konu varda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karambol08 tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Şimdi hocalar abiler 15 yasindan beri body ve fitness merakim var fakat boy nuhabbetinden dolayi bekledim şuan 18 yasindayim bulunduhum yerde tek bi salon var 2 aydir oraya gidiyorum aletler falan var ama hoca çok ilgisiz bi var bi yok neyse bi kurulusun gençlik merkezi var orda bi salon var hocasi babamin çom yakin arkadaşı adam beddn hocasiymiş 11 senedir vg yapiyormuş ayni zamanda saglik hocasi işten çok iyi anliyo gerçekten bendende para istemiyo kendiisi calistircak herseyimle ilgilenicek fakat kafamk kariştiran salonda belli basli aletler var ğögus sikiştirma dumbellar mekik aletleri kardiyo aletleri sırt çaliştigimiz alet var fakat bacak makineleti yok bildigim kadariyla böyle bi salonda sizce gelişebilrmiyim hoca tanidigim hiçbir ucret istemiyo vede ilgili birisi çol bi amacim yok omuzlar genişlesin göğüsler çıksın kollar gelişsin mesela kollae şuan 31 en azindan 35-36 olmasini istiyorum byle bi salonda olurmu bu dediklerim

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Daha old school takılırsın ozaman bro böyle bir imkanın varken kaçırma derim

3. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Salona vereceğin parayı beslenmene yatırırsın.Adam sana altın tepside fırsat sunmuş

Orkun Oltu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş