YARDIM EDER MİSİNİZ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve vicdesalvo tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vicdesalvo

vicdesalvo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Nalbur
    Yer:
    Sivas Temeltepe
    Merhabalar, bugün bir ******inden Nitro-tech alacaktım ordaki görevli GHF NUTRITON isimli ürünü övdü ve önerdi bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi tereddütte kaldım, gidip Nitro-Tech'le değiştirsem mi diye
    Eki Görüntüle 37461 Eki Görüntüle 37462

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Bu tip ürünleri anlamak için ürünü yaz sonuna bodybuilding.com yaz.Bak uluslararası sitelerde var mı ürün?Yoksa zaten boş pompadır %90.(Hardline hariç,yerli markadır ve tek büyük markadır ülkemizdeki)
    +Eğer ki varsa bak bu tip sitelerden kullanıcı yorumlarına,rating'ine ürünün.
    Bu ürünü ben daha duymadım ki ilgiliyimdir.Supplementler.com yani sponsor sitede de görmedim ki alışverişi genelde ordan yaparım.
    bir önerim de şu; ödül alan protein tozu whey vs yaz ingilizce'ye çevir ve sonuna yine bodybuiding.com'u ekle.Bak Amerikada o yıl ödül alan ürünlere.En iyiler orda da olur.BODYFORUMTR'de de oku yorumları.Satıcıdan daha yararlıdır forum.Bizim maddi getirimiz yok ama onun var.Bu arada nitro-tech tavsiye etmem.Besin değerleri daha iyi ürünler var.ON marka hep birinci olan whey'i misal.Kreatinse isteğin al MHP yada Multipower marka monohidrat formunda.Kolay gelsin dostum.

Sayfayı Paylaş