YARDIM EDİN LTFN

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rook tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rook

rook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba body forum ailesi... ilk olarak uzun araştırmalarım sonucu buldugum bu site piyasadaki diğer sitelere gore kat kat üstün ve tek kelimeyle dört dörtlük... yardım istediğim konuya gelirsem küçüklüğümden beri fazla kilolar bnm için hep sorun oldu ve yaşadığım son olaydan sonra artık kilo vermeye ve ardından vücut geliştirmeye karar verdim ilk iş olarak bir salona tüm öğrenim kredimi yatırarak :( üye oldm fakat şimdi nsl bir program izliyeceğimi bilmiorum özellikle karın ve bel bölgesini eritmek istiyorum yardımcı olursanızda cok sevinirim...
    boy:1.80
    kilo:93

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bütün foruma gelip arama yapmadan başlık açanlara söylenecek bir iki cimleyi duymaya hazır ol.
    1. Bu kadar genel bir problemi dünya üzerinde yaşayan tek insan olduğunu mu düşünüyorsun? Hiç mi daha önce böyle bir şey sorulmuştur diye bir fikir geçmiyor aklından? Hadi geçmesin forumda yağ yakımı diye koca bir bölüm var.
    2. Açtığın konuların başlıkları açıklayıcı olsun. "YARDIM EDİN LTFN" ne demek? Sorunu açıklıyor mu? "Bel bölgesindeki yağları eritmek" diye başlık açsan açıklayıcı olur misal.

Soruna cevap olarak forumda çok başlık var lakin şöyle diyeyim bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok. Tavsiyem ilk önce mide eritmeyi kafaya koymak yerine buradaki giriş seviye programlardan birini uygula. Biraz güçlenip kas kütleni arttırdıktan sonra ise kardiyo ve diyetle yağ oranını düşürür, mideni düzleştirirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş