YARDIIMMM

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burakemal tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba yardiminiza ihtiyacim var. Öncelikle günlük beslenme programımı ve sonrasında yardiminizi isteyeceğim. Spora başlayalı 2 ay bitti. Her gün sabah: meyveli yoğurt içinde yulaf ezmesi 5 tane yumurta beyazı ve lor peyniri yanında da 4-5 bardak su iciyorum. Saat 9 gibi bir tane yeşil elma saat 10 gibi yeşil çay yanında kuru üzüm ve cig badem yiyorum. Öğlen iş yerinde çıkan yemekleri fazla fazla yiyorum. Saat 3 gibi cig badem kuru üzüm ve çikolatalı sut saat 5 gibi bulgur pilavı ve yanında 160 gr lik olanlarından ton balığı yiyorum.spora gitmeden 1 adet muz tuketiyorum. Saat 18.45 gibi spora başlıyorum. Spor oncesi protein tozu alıyorum ve spora basliyorum. İlk.önce 15 dk bisiklet ve peşinden yan çevirme hareketi ile ağırlığa geçiyorum.Haftada 4 gün gidiyorum.spora ve günde 2 bölge olarak çalışıyorum.ve her spor sonrası muhakkak mekik çekiyorum. Spor sonrası protein ve muz yiyorum.eve geliyorum ve genelde tavuk yiyorum ve gece yatmadan 1 saat önce kadar 4 tane yumurta beyazı ile lor peyniri yiyorum. Şimdi sıkıntım su spora başladığımdan bu yana resimlerde de gördüğünüz gibi göbek sorunum var ve yaglanma mevcut. Beslenmem de mi bir sıkıntı var acaba çok mu yiyorum göbek her geçen gün ilerliyor. Hele ki gobegimi sisirdigimde inanılmaz bir hal alıyor. sizin görüşlerinizi merak ediyorum, Şimdiden herkese çok.teşekkür ederim.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. the admiral

the admiral Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    yatmadan önce yediklerini biraz azaltabilirsin, bide antrenmanlarda biraz daha ağır girmeye başla yavaş yavaş

3. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Söylemeyi unuttum yaş 26 boy 173 kilo 72 kendimi fazlasıyla zorluyorum antremanlarda yani maksimuma çıkmaya çalışıyorum başladığımda 69 kilo idim 73 e çıktım 2 ayda kilo.olarak

Sayfayı Paylaş