yardımmmm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rockyyy tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ben 16 yaşında bı erkeğim dumbell ile evde kendime bir program hazırladım ben 14 yaşından beri dumbell la çalışıyorum bi eksiğim var zayıf olmam ama çokta zayıf değilim boyum 1,82 kilom 65 abimde benim yaşımda daha zayıfmış şu an 23 yaşında süper bir vücudu var o 20 yaşında falan başlamıştı ben daha erken başladığım için daha güzül kaslarım olurmu :D birde bu zayıflığım kas yapmama engelmi şimdiden teşekkürler.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Rockyyy sakın kızma ama hoşuma gittiği için belirtmek istiyorum.Bu ifaden sanki Haydar Dümen'in sayfasındaki soruların başlangıcı gibi olmuş :)
    Gelelim sorularına;
    -Öncelikle 16 yaşında 1.82 boy...Senin adına çok sevindim.Bu çok avantajlı ve güzel birşey.Kiloyu her zaman alabilirsin ama boy her zaman uzamaz.Kilonu sakın dert etme.Daha yaşın çok erken,tabiiki gelişeceksin...
    -Sen şu an hafif kilolar kullanarak egzersizleri yapacaksın.Sinir sistemin,kasların hareketlere uyum sağlayacak,alışacak.Yavaş yavaş hafif kilolarla vücuduna temel vereceksin.Bu yaşlarda ağır kilolarla vücudunu sakın zorlama.Bu sana faydadan çok zarar verecektir.Ama bol bol şinav-mekik-barfix gibi kendi vücut ağırlığınla yapabildiğin hareketleri yapmaya çalış.Bu hareketler,gelecekte sana çok yardımcı olacaktır.
    -Normalde sana moderatörlerin yazmaktan usandığı :) ''forum kurallarını oku ve arama yap'' cümlesiyle cevap vermek gerekiyordu.Ama ben,senin yaşında forum sitesinin ne işe yaradığını bile bilmiyordum :) (gerçi artık yürümeye yeni başlayan çocuklar bilgisayar başında..)Forumu iyi araştır.Sorularının cevabı çok detaylı ve anlaşılır bir şekilde forumda mevcut.
    -Sana hayatında ve çalışmalarında başarılar dilerim...
    (Bu arada kendimi Haydar Dümen gibi hissetmeye başladım :) )

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    "yardımmmm" ehehe nereyi yardın kardeş?:D
    -Hormonal ya da önemli bir sağlık sorunun yoksa kas yapmana engel olacak bir şey yok, herşey senin azmine bağlı yani
    -Forumu iyice dolaşmanı tavsiye ederim, muhakkak aradağın, kafana takılan soruların cevaplarını bulacaksındır.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaslar lütfen kurallara uymayan üyelere yardim etmeyin!

-Kilit-

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Despo kilitlemeyi unutmuş :D.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş