Yardımlarınızı bekliyorum...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve denizgnr97 tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Merhaba Arkadaşlar ben bir hafta önce spor salonuna başladım beslenme listem düne kadar buna çok yakındı birkaç değişiklik vardı ve bugün yağ yakımını desteklemek için hydroxycut advanced ve keten tohumu ekliyorum diyet söyle:

07.30
    Kalkınca:2 tablet Muscletch Hydroxycut Advanced(Yarın yeni başlıyorum)

08.00-09.00
    Kahvaltı: 2 tam yumurta 2 beyazı,150 gr. lor ve 2 biberli omlet, 50gr. yulaf ezmesi 250-300ml(bir büyük kase) süt, yarım salatalık ve domates(küçükse bir tane) bir dilim tam buğday ekmeği, bir tatlı kaşığı keten tohumu(57gr. hayvansal 6gr.bitkisel protein)

10.00-11.00
    Ara öğün: muz,incir vb. 1 tane veya elma kayısı vb. 2 tane meyve ve varsa 30-40gr ceviz(6gr. bitkisel protein)

12.00-12.30
    Öğlen:100 gr. tavuk göğüsü veya 80 gr. ton balığı 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates salatalık, bir tatlı kaşığı keten tohumu(20-30gr. hayvansal protein)

13.30-14.00 Antrenman

15.30
    Ara Öğün: 100gr. tavuk göğüsü veya 80gr. ton balığı, 50 gr. yulaf ezmesi, 1 dilim tam buğday ekmeği, bir tabağı geçmeden evde ne varsa(baklagil,sebze,makarna veya et tavuk benzeri)(20-30gr. hayvansal 6gr. bitkisel protein)

17.00-17.30
    Ara Öğün:Meyve, 50gr.(ne varsa 1-2 tane) beyaz veya lor peyniri(10gr.hayvansal protein)

19.00-20.00
    Akşam:Ne pişerse yiyorum sebze baklagil vb. ek olarak 100-150gr. yoğurt, bir tatlı kaşığı keten tohumu(5gr. hayvansal protein)

22.00-23.00
    Yatmadan:50-75gr. lor veya beyaz peynir
    Toplam:140-160gr. protein

Sizce bu diyet yağ yakımına uygun mudur yorumlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürler :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

14 yasinda Hydroxycut Advanced kullanmani uygun gormuyorum.

Ayrica Muscletech in boyle bir urunu yok.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    denizgnr97 arkadasım benı yanlıs anlama kötu bır nıyetım yok ama yapıcı bır elestırı amaclı bırsey soleyım

Öğlen:100 gr. tavuk göğüsü veya 80 gr. ton balığı 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates salatalık, bir tatlı kaşığı keten tohumu(20-30gr. hayvansal protein)

bu ogunde 20-30 gram proteın derken ögunde o kadar var anlamındamı yazdın yoksa bune ekmı yazdın anlamadım benım bıldıgım 100 gram göuste 28-30 arası 80 gramlık ton balıklarında ıse 20 gram proteın var yanı o zaman bu ögun dırek 50 gram porteın oluyor. yada bır yanlıslık oldu yazarken yada ben yanlıs anladım.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/besinlerin-degerleri-ya-karbonhidart-protein-t5673.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-al-m-n-n-t16614.html?p=421974

bu ıkı lınkte degerler yag su karbonhıdrat ve proteın seklınde yazılmıs ıstersen bırkez daha kontrol et.

bende yag yakımı dönemındeyım hala her hafta sıstemı degıstırıyorumkı vucut alısıp stabıllesmesın dıye dıyetısyenım öle önerdı.

bende gunde 1388 kalorı 191 gram protein alıyorum . bırde yanlıs anlamassan muz ve ıncır yerıne elma greyfurt portakal çilek kavun karpuz gıbı meyveler sec bence mevsımıne göre cunkı muz ve ıncır ıcınde en cok seker olan meyveler. tabıkı dogal sekerdır ıslenmıs degıldır zararı yok denecek kadar azdır ancak 1 muz ornegın 100 kalorı ıse 1 elma 50 kalorıdır sekerıde daha azdır :d ama severmısın o meyvelerı onuda bılemedıgım ıcın .boy kılo yas bel ölcun ve yag oranınıda yazarsan daha ıyı yarcımdı olur forumdakı arkadaslar

4. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    İncirin GI'sı düşüktür efendim. Karbonhidrat bakımından zengindir. İçi sanıldığı gibi şeker dolu değildir.

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ben seker doludur demedımkı. sadece o dıger meyvelerden daha fazla sekerlıdır demıstım :( özellıklede muz zaten örnegıde muzdan verdım. hemde greyfurtun yag yakım ozellıgı oldugu ıcın sölemıstım yanı yag yaktırmazda yardımcı olur dıyeyım yanlıs anlasılmasın :) düzeltmenız ve dogru bılgı ıcınde tesekkurler bende ögrenmıs oldum.

RaPPeRuA bunu beğendi.
  6. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Çok yorucu bir antrenmandan geldim. Şimdi tekrar okudum pek bi asabi yazmışım. Neyseki lorumu yedim yatıştım :D Ayrıca muzu unutmuştum sayenizde aklıma tekrar girdi, öğünlerimde kullansam iyi olacak.

7. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    mehmetanil kardeşim belki ben tam anlatamadım haftanın 4 veya 5 günü tavuk göğüsü 2-3 günü ton balığını kastettim zaten aralarında veya yazıyor farkettiysen :) Birde meyveye gelince demek istediğim incir muz gibi daha ağır ve karb. bakımından zengin meyveler olduğunda 1 tane demek istediğim ama onları bende pek tercih etmiyorum bu aralar genelde armut veya mürdüm eriği oluyor

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Ben yağ yakım özelliğinin greyfurttan ziyade c vitamininde olduğunu duydum ama?

8. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    C vitamini greyfurtun bizzat kendisinde mevcut zaten. O yüzden öneriyor arkadaş sana.

9. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Bende öyle düşünüp vazgeçmiştim ama başlangıç aşaması için uygun bir supplement forumda da bu yönde bilgiler vardı birde amerkada ölüme yol açan hydroxycut formüllü ürünler toplatıldı ve formülden efedrin çıkartıldı hardcore gibi ağır değil. Ürün muscletechin ürünü olarak geçiyor ama üzerinde muscletech sembolü yok. Birde uygun bulmama sebebiniz cafein mi bilgilendirirseniz teşekkür ederim :)

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

Yok yani limonlu su içmenin falanda aynı etkiyi yarattığını duymuştum ben aslında güçlü asitlik oranı olan çoğu besin için bu söyleniyor örneğin elma sirkesi...

10. brhmcr

brhmcr Guest

uygun bulmama sebebim 14 yasinda olman.

11. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Ama neden işte 14 yaşında olmamın supplement kullanımıın bana ne zararı var? Yani merak ettiğimden soruyorum yanlış anlamayın.

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ne demek burası herkesın dostca kalbıldıgı bır bılgı paylasma forumu sorun degıl.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:03 ----------

ben yasına hıc dıkkat etmemıstım. muscletech hydroxycut hardcore elıt kullandam ben kutusunda 18 yasından kucukler kullanmasın yazıyordu. bak ben 22 yasındayım ılk baslarda neler yasadım ıbrahım abı(brhmcr) de bılır kalp çarpıntısı bas donmesı bayılmaya yakın bır ruh halı kac gun kafasını sısrdım adamında sagolsun cok ılgılendı yardımcı oldu. kutusunda yazıyor zaten 1 asısı kafeın var ıcınde 2 ve brhmcr abı söluyorsa dınlemekte fayda var 3.:))))

RaPPeRuA bunu beğendi.
  13. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Hayır bende ki ürün hydroxycut advanced

14. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    sonucta aynı özellıklı urun termojenık yag yakıcı degılmı cogu kafeın ve yesıl cay ozu felan kullanıyor ve sen ıstedıgın urunu arastır bak ustune yazar 18 yasından kucukler kullanmasın dıye :d ama brhmcr abı sana yardım eder bekle gerekcelı acıklamasını yazacaktır.

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
  15. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Yok iyice araştırıp aldım ben üzerinde de o yazıya dikkat ettim iyice yok çünkü içeriği değiştirildi örneğin efedrin maddesi yok içinde hatta üzerinde bant var "new formula" diye

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş