Yardımlarınızı bekliyorum!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ferhat_BB tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Merhabalar, iyi akşamlar.Yeni geldim bu foruma fakat beni sık sık göreceksiniz buralarda :)
    Şimdi kendimden kısaca bahsedeyim: 18 yaşındayım, 16 aydır vücut geliştirme ve fitness ile uğraşmaktayım, anestezi teknisyeniyim(anestezi ve sağlık ile alakalı sorularınız sorunlarınız varsa buyrunuz ifinim), İzmir'de yaşıyorum, bir spor salonunda yardımcı antrenörlük yapmaktayım fakat baş antrenörümüz öğrencileri genellikle bana bırakmakta ve öğrencilerimle çok güzel sonuçlar almaktayız.Kısaca: Bu vücut geliştirme ve fitness alanında yeterince bilgiye sahibim.Ayrıca anatomi-fizyoloji eğitimim olduğundan dolayı da kas anatomisini-fizyolojisini gayet iyi bilmekteyim.
    Neyse geleyim ben konuya.Malum yaz geldi.Bahsettiğim gibi 16 ay önce ciddi ciddi giriştim bu spora.98 kilo iken 80 kiloya kadar düşüp 84 kiloya kas kütlesiyle çıkmayı başardım(evet evet 18 kilo yağ kaybedip 4-5 kilo kas kütlesi kazandım). Fakat alt göğüs bölgesinde, karın bölgesinde, üst bacakta beni rahatsız edebilecek miktarda yağ mevcut.Bu yağlar şu zamanlardaki en büyük düşmanım.Şu son bir ay içinde program değiştirmekten gerçekten bıktım.Bir türlü doğru düzgün program bulamadım, yaratamadım kendime.Sizden; deneyimli, yetkili abilerden yardım bekliyorum.Yardımlarınız esirgemezseniz çok sevinirim.
    Ha bir de şu inner pectoral denilen bölgede bir boşluk var.Genetiğime verip bol bol bench press basmaya devam ediyorum dolsun diye oralar da.Ama bilemiyorum da yarayıp yaramayacağını.
    Yardımlarınız bekliyor, tüm forum üyelerine iyi bayramlar ve iyi akşamlar diliyorum ifinim :)
    Kıssadan hisse: Bulk döneminden geçen ay çıktım.Etkili bir definasyon ve yağ yakma programına ihtiyacım var.Günde iki idman yapma şansına sahibim fakat bu aralar supplemente para verebilecek durumum yok.Definasyon ve yağ yakma programı önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme: 18 Temmuz 2015
  2. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Güncelll

3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    443
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Dağcı
    Yer:
    Canada, Toronto
    Stronglift + Hıt kardio.

Tanrı Türk'ü korusun.

Ferhat_BB bunu beğendi.
  4. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Teşekkür ederim yardımınız için :)

5. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Yardımcı olmak isteyen?Çok fazla fikire ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş