yardımlarınızı bekliyorum(resimli)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tolquito tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam..
    Malesef bir antrenörüm yok..2 aydır devamlı bu sporu yapıyorum...Netteken bulduğum çalışma programlarıyla...Ama artık değiştirme vaktinin geldiğine inanıyorum..
    Yaptığım program:
    Bütün kas gruplarını 2 farklı hareketle 1,5-2 saat içinde 3x10 olarak yapıyorum...
    Bana yardımcı olursanız çok sevinirim..
    teşekkürleR..

Son düzenleme: 1 Haziran 2007
  2. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada eklemek isterim , her çalışmadan sonra 15-20 dk yüzüyorum...Vede haftada bir veya 2 defa box-aero yada bu tarzda fitness yapıyorum...
    Benim için bi program yapabilirseniz gerçekten çok sevinirm..Birde hareketlerin ingilizce isimlerini bilmiyorum bana bir site söyleyebilirseniz,araştırıp programı rahat bi şekilde uygulayabilirim..

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

4. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız ben 3 ayımdayım şu an..yinede 2 ay programı mı uygulamam gerekir?

5. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon 2. ayın programı 2 aylıkmış..yeni gördüm..teşekkürler bu arada ek tavsiyelerini var mı acaba? gögüs bölgesi vede bel(özellikle yan yağlar) beni çok rahatsız ediyor..

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

3. ayında olduğunun farkındayım, 1. ayda uygulanacak programa benzer şekilde 2 ay boyunca çalışman 2. ay programını atlayacağın anlamına gelmez bu şekilde daha uygundur.

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Galiba mesajları aynı anda yazıyoruz ben cevap yazarken sen ikinciyi yazıyorsun, forumu biraz daha araştırırsan göğüs ve bel gibi konularda çok konuşuldu eski konu başlıklarınada iyice bir bak, bel için yağ oranını azaltman gerekiyor sadece.

8. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ok,anladım..Saol yardımların için..

Sayfayı Paylaş