Yardımlarınızı bekliyorum lütfen güvercin göğsü hakkında

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve uslubey95 tarafından 8 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uslubey95

uslubey95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar benim sol göğsümde güvercin ve kunduracı göğsü olarak adlandırılan şekil bozukluğu hastalığı bulunmaktadır.Bunun için bir çok ameliyat yöntemi yer alsada ameliyattan korktuğum için farklı yötemlerle halletmek istiyorum bu şekil bozukluğu benim hayatımın her köşesinde rahatsızlık verdi ve utanç duydurdu şuanda 19 yaşındayım yaklaşık 3-4 seneye kadar pek belli değildi o zamanlar sağ göğsümde gelimemişti normal gözüküyordu her ikiside fakat kendini belli ettiğinden itibaren 3 senedir ne havuza girdim ne de denize yada nasıl desem halısaha olsun beden eğitimi dersinde üst değiştirme sırasında hep herkesten sonra gizlenerek hallettim işimi bu durumdan çok rahatsızım çok fazla araştırmalarda bulundum ve sporla halledilebilceği konusunda duyumlar aldım benimkisi internettekilere göre çok abartılıcak düzeyde değil çöküklük fazla yok dümdüz gibi spora başlayalı yaklaşık 20 gün falan oluyor sağ göğsüm kendini belli etmeye başladıkça durum dahada kötüleşti dar bir tshirt giydigimde sağ kendini belli ediyor sol taraf dümdüz 20 gün boyunca her antreman sonrası 2-3 yumurta 2 kutu ton balığı 1 tabak tavuk bulgur pilavı vs yedim arada 1 er ölçek protein tozu aldım bu durumdan bu forumda kurutlanlar olmuş göğüs kaslarını geliştirerek
    hatta şu resimdeki adama baktığınızda aynı rahatsızlık ondada var fakat belli olmuyor yani 2 göğsünüde geliştirebilmiş https://www.bodyforumtr.com/attachments/7467-jpg.15671/
    Bu forumda bir kaç arkadaş zamanla spor yaparak görüntü olarak sorunu çözebildiklerini anlatmış.Benim sağlık olarak herhangi bir sıkıntım yok fakat kozmetik olarak çok rahatsızım neler yapabilirim daha önce yaşamış kurtulmuşlar var mı lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2015 ---
    Ayrıca zayıf olduğumdan dolayıda çok kötü gözüküyor boyum 1.82 kilom 64

2. uslubey95

uslubey95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Güncel

Sayfayı Paylaş