yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mtolgaercan tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mtolgaercan

mtolgaercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar önce şunu söylemek istiyorum forum konusunda yeniyim daha ilk denemem eğer yanlış yere konu açtıysam affedin. Genel olarak 2 sorum olacak. İlk olarak boyum 1.77 kilom 80 vücut geliştirmeye yaklaşık 1 buçuk sene önce başladım. 7 ay gittim ondan sonra 7 ay hiç gitmedim. Şimdi yine 1 aydır gidiyorum. Benim hiçbir zaman sırt çalıştığım günlerde kanat kısmıma vurmadı hiçbir hareket ( onca barfiks çekmeme veya o bölgeyi gerip ısındırmama rağmen ). Yine bir gelişme oldu ama o kadar sıkı antrenmanıma göre çok çok az oldu ayrıca hareketleri doğru yaptığıma ve doğru hareketleri yaptığıma eminim. Bu yüzden gövde kısmım odun gibi yani dümdüz. Bende artık karın ve bel kısmıma yükleneyim dedim bari oradan inceltelim gövdem azcık üçgen olsun diye. Ama yinede sırt çalışıyorum tabiki. Ben haftada 4 gün gidiyorum spora salı, çarşamba , cuma, cumartesi günleri. Her gün gittiğimde önce karın ve bel çalışıyorum daha sonra gögüs- arka kol vs. o gün hangi bölgeleri yapacaksam ağırlığa giriyorum. 2 saatimi alıyor günlük ama kendimi zorluyorum enerji açısından bir sıkıntım olmuyor yani her gün karın bel yapmam. Bunu 1 aydır yapıyorum ve şu ana kadar yararını gördüm ama yanlış mı yapıyorum, azaltsam eğer 2 gün yapsam da aynısı mı olur veya neler yapsam daha iyi olur arkadaşlar? 1. sorum bu.

Her antrenmandan sonra 2 tane haşlanmış yumurta yiyorum ve bir bardak yarım yağlı süt içiyorum ( Bu arada öğlen 12 de antrenmana başlıyorum) . Sabah kahvaltısında da 1 bardak yarım yağlı süt içiyorum. Süt içmemin bir faydası olur mu protein açısından veya başka bir açıdan ve yağlanma yapar mı? Çünkü karnımdaki yağları eritmek istiyorum süt buna engel olur mu merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum uzun oldu ama yardımlarınızı bekliyorum ve tekrar söylüyorum daha yeniyim bu ilk forumda konu açmam bu yüzden yanlış bir şey yapıyorsam affola.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş