yardımcı olursanız memnun olurum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ediz19 tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ediz19

ediz19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Ben 16 yaşındayım kilo 70 boy 175.

Spora başlayalı 6 ay oluyor ilk başladığım zamanlar 84-85 kilo geliyordum baya bi kilo verdim.
    ama kilo verdikten sonra göbekte sarkmalar oluştu onları mekik ile toplamaya calısıyorum

Benim canımı sıkan nokta şu ; 84 kiloyken göğüslerim resmen bi kadın göğsü kadardı 104 cm geliyordu ama sadece yağdan ibaretti kardiyo vs. ile 91 cm ye kadar küçülttüm ama hala gözüme çok büyük geliyor jinekomasti olduğunu sanmıyorum sarkma var gibi ama ben beni bildim bileli göğüslerim hep büyüktü ve bu yüzden çok dalga geçildi çok üzüldüğüm anlar oldu bu kadar yol katetmişken tamamen yoketmek istiyorum.

şuan programımda günde 2 bölge çalışıyorum + mekikleri yapıyorum sarkma toplamak için. Ben şöyle diyorum ; yaza 2 ay gibi bir süre kaldı zamanım az. Çalıştığım bölge sayısını 1'e indirip hergün düzenli olarak 40 dk kardiyo + mekiklerle beraber bir program uygulamak istiyorum(göğüslerden sadece bu şekilde kurtulabileceğimi düşünmeye başladım) bu şekilde 63-65 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Buna sizin yorumunuz nedir abilerim sizden görüş ve bilgi almak istiyorum bu konuda.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş