Yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hcbitti tarafından 27 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hcbitti

hcbitti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    öncelikle selamlar

14 yaşındayım 180 boyunda ve 81 kiloyum.eve 6 kg lik bir çift dumbell aldım.FleXor hocamızın verdiği Evde yapılabilecek hareketlerle 3 haftadır aksatmadan düzenli çalışıyorum(dumbell almadan önce de 3 ay düzenli şınav çekiyodum)sitede bayağı araştırmma rağmen istediğim bilgilere ulaşamadım ve birkaç sorum olacak.
    1)forumda araştırmama göre salonda çalışanlar 3 aydan önce gelişme göremiyomuş.ben de evde düzenli çalışsam 3 aydan sonra salonda çalışanlar gibi gelişme gösterebilirmiyim?
    2)artık yavaş yavaş siteden aldığım bilgiler doğrultusunda beslenmeme de dikkat etmeye başladım ama sonuçta evde çalışıyorum o kadar da dikkat etmeme gerek var mı?
    3) aslında ben dumbell set almayı düşünüyodum fakat dayım(kendisi uzun süredir vg ile uğraşıyor)bana ağır geliceğini ve bilhassa halterle bench press girmemin zararı olucağnı söyledi sizce ne kadar doğru?
    4)annem kapsul şeklinde balık yağı almış.sizce nasıl ve günde ne kadar kullansam en iyi şekilde yararı olur?
    5)Göğüs hareketlerimi, yandakine benzer bir pufu dümdüz yapıp kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorum.sizce ne kadar doğru?[​IMG]

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Göğüs hareketini ,senin rahatsız etmeyecek sert bir zeminde( cisimde) yapman gerekir...bana kalırsa bu olmaz...

Cidade de Deus bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bencede olmaz sert harketsiz zemin gerekiyor.

Sehpa alın pahalı değiller eskiden 15 tl ye görmüştüm sehpa kapanada biliyordu yer tutmuyordu

demircan256 bunu beğendi.
  4. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Son düzenleme: 27 Ocak 2012
  5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş