Yardımcı Olurmusunuz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rothmans tarafından 17 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rothmans

rothmans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar kolay gelsin. ben 17 Yaşında Bir lise öğrencisiyim. Boyum 1.70 falan. Yurtta kalıyorum bu sepepten ötürü çok dışarı çıkamıyorum. Uyku vaktimiz az olduğu için spora gece az bir vakit ayırabiliyorum. Bazen 45 Dk bazen 1 saat. Normalde Göbek sorunum yok yalnız karın kısmım çok şekilsiz. Kolumun altında yani göğüsümün kenarlarında yağ birikmesi var , bununla beraber göğüsdede yağ birikmesi var ancak fazla değil. Belim Fazla kalın gömlek falan giyince baya bol oluyor mesela. Bunun yanında basen aldı başını gidiyor kalçada aynı şekilde. Teşbihte hata olmasın bir kadını kısdandırıcak kalçam var ancak şekilsiz. Bacaklarımda çok bir sıkıntı yok. Sorularıma geçersek

Bu işin ehli insanlardan yardım istiyorum 1 saatlik etkili bir spor işe yararmı?
    Özellikle basen , kalça ve göğüs için ne yapabilirim?
    Beslenme olarak yurtta çıkan neyse onu yemek mecburiyetindeyim. Ancak tavsiyelerinize göre azaltabilirim.
    Uyku sorunum var uyku az olduğu için boyda ona göre yavaş uzuyor. Boy uzatıcak çalışmalar mevcutmu?
    5 kg dumbellar var halter demiri var barfiks demiri var bunları kullanabilirim tavsielerinze göre. Nasıl kullanmalıyım?

Ek olarak hayalim , Ön kol , bilek ve göğüs kası üzerinde durmak istiyorum karın kası şimdilik planlarımda yok ancak çok hafif göbek var onuda eritsek iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

2. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş