yardımcı olurmusunuz lûtfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve batuhan35 tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhan35

batuhan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 15-16 yaşında bir ektomorfum memnun de ği lim çok zayıfım 50-55 arası gdip geliyorum bu durumdan kurtulmak istiyorum bu arada boyum 1.75 body e başlamaya karar verdim fakat okullar açılıyor ve benim okulum tam gün akşam 6.5 hatta daha geç geliyorum sabahlasıda 7 gibi okul var sadece hafta sonları boşum bu yûzden body le ilgilenmem imkansız haftada 2 , 3kere calışmamda saçma olur dmi bişey daha soruyum faydasını görürmüym haft ada 2veya 3gün gitmenin lütfen cevap yaz :) şimdidn tşk .d

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    zaten haftada 3 gün gidiliyor merak etme aksamlarıda body salonları açık oluyor istersen gidersin senin seçimin...iğki ekto yapıdansın sitediğini iyebiliyorsun öyle düşün endo olsam 200 gr baklava e nasıl oluyo anlamsın 1 kilo alırsın öyle saçma bir şey takma kafana bende 178 e 63 kilodayım zayıfım takmıyorum ama yaşlıların bu oğlan pekte zayıfmış deyince sinirleniyom a dengesiz kadın insanın yüzüne öyle vurulur mu :D
    fedakarlık yoksa başarıda olmaz...

3. batuhan35

batuhan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen ya bide diyorlar hiçmi yemek yedir miyonuz bu çocuğa diyolar çok kötü oluyo bunun için biraz kaslanıp kilo almak istiyorum Taylor lautner gibi olmak istiyorum

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş