Yardımcı olur musunuz rica etsem ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 96Melih16 tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 96Melih16

96Melih16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhabalar, ben daha önceden 5 ay fitness ile uğraşmıştım ve güzel sonuç almıştım. Fakat ailem boyumun kısa kaldığını söyleyerek sporu bıraktırdılar bana. Ve çevremden gelen tepkiler oldukça canımı sıkmaya başladı, boyumun kısalı hakkında sürekli alay konusu oldum, eski gücümde kalmadığı için kendimde büyük bir baskı hissettim. Bu işi bilen abilerimden ve ya arkadaşlarımdan evde uygulayabileceğim güzel bir program istiyorum. Hem boy uzatma, hemde vücut geliştirme açısından etkili bir programa ihtiyacım var. Bu konuda bana yardımcı olabilecek abilerim ve ya arkadaşlarım varsa çok teşekkür ederim.

Boy:1.61
    Kilo:54

>> Not: Sol ayağımın diz altından protez kullanıyorum ve program oluşturulurken bunun göz önünde bulundurulmasının faydalı olacağını düşünüyorum. <<

Şimdiden ilgilenen, ilgilenmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Hayırlı günler.. :)

2. Mehmetali zorlu

Mehmetali zorlu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Boy elinde olmayan etmenler yuzunden kisa kaliyo olabilir genetik olarak kisasindir bunu spor ile bagdastirmak cahilliktir herkul gibi bir cok insan var ki her 10 body ve fitnescinin 8 i 1.70 den uzun oluyo bu adamlari acaklarindan tutup sallandirmiyolar. Allahin vergisisin bir kac program var ama seni 10cm uzatmaz ayri bi konu. Programlari bilmiyorum ben isin sadece teori kismini anlatmak istedim lisede sayisal okuyan herkez genetigi bilir

Sayfayı Paylaş