Yardımcı olacak birisi var mı ? :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sevincgozyaslar tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sevincgozyaslar

sevincgozyaslar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar..
    16 yaşındayım.
    Boy : 1.87
    Kilo : 70

3 ay önce aldığım dambıllarla evde her gece 15-20 dakika çalısıyordum.Bilinçsiz bir şekilde,beslenmeme dikkat etmeden,üç beş tane herkezin bildiği hareketleri çalışıyordum.Buna rağmen 2 ay sonunda gözle görülür bir değişim yaşadım.Son 1 aydır ise daha çok zaman ayırarak ve öğrendiğim yeni hareketleri çalışıyorum.1 hafta once foruma üye oldum ve şuana kadar çok şey öğrendim.Fakat bugünden sonra beslenme ve düzgün bir programa ihtiyacım var.Spor salonuna gidecek vaktim yok.Çok şey istemiş olurmuyum bilmiyorum ama yaptığı programdan fayda görmüş birisi kısaca programını bana tavsiye ederse sevinirim."ANTREMAN VE BESLENME PROGRAMI"

Haftanın 6 günü saat 14.00 - 22.00 arası çalısıyorum.Antremanımı 00.00 gibi yapmaya baslıyorum.İlaç kullanma fikri bana sıcak gelmiyor.Sadece uzun-ince görüntümden kurtulup kalıplı olmak istiyorum.Birde bacak boyum çok uzun.Onu kısa göstermek için karın egzersizleri mi çalışmalıyım ? Çok soru sordum :) Yardımcı olursanız sevinirim..:eek::eek::eek:

NOT : ANTREMAN TAVSİYE EDERKEN YABANCI TERİMLERİ KULLANMAZSANIZ SEVİNİRİM :)

Son düzenleme: 30 Haziran 2011
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş