Yardımcı olacak arkadaşlar abiler bi bakar mısınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bambasten1 tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bambasten1

bambasten1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben daha başlamadım yakın zamanda bi spor salonuna yazılacağım ama ilçe küçük olduğu için salon nasıldır bilmiyorum şimdi bölgesel yağlarım falan var göbek denen illette var yaş 22 ,boy 175, kilo 62. Kilom düşük ama bölgesel yağ var üst kısımda bana neler önerirsiniz şimdiden proteine falan başlanmıyo sanırım bi 6 ay çalıştıktan sonra başlamak gerekiyomuş bana bi yardım edermisiniz ?
    Edit : Şu göğüsteki bi arkadaşın bahsettiği büzülme olayı bendede var sinir bi durum kafa_

Ekli Dosyalar:

2. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    Dostum o arkadaş galiba benim :) Çözüm olarak tıbbı bir yol var liposuction sadece meme dokusundaki yağı alıyorlar. İkinci yöntem ise göğüs kaslarını geliştirmek. Hacim kazanmaya başladığında göreceksin ki bu olay azalmaya başlayacak :) Birinci yöntemi tavsiye etmem fiyatı biraz yüksek ve bu olay tekrarlayabiliyormuş :(
    şimdi başlarda kilon az ama yağ oranın yüksek ilk olarak yağ yakmalısın eğer spor salonuna yazılabilirsen daha iyi sonuçlar alırsın :)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    841
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Nasıl karnında bir yağ tabakası olduğu bariz belli oluyorsa , göğüslerindede belli oluyor.Protein tozu kullanımı ilk 3 ayı geçince başlaman mantıklıdır.Ama vücut hep protein alıcak başladığın günden beri kas gelişimine etkisi çok büyüktür proteinin tabi doğal olucak tavuk , yumurta , süt vbz.Sana bir vücut geliştirme salonuna başlama ve ilk ayını verdikleri 3 günlük program ile götürme ve + 3 gün cardio yapmayı öneririm.Konu başlığını gören yetkili konuyu kitleyebilir.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş