yardımcı olabılırsenız sevınım...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve onazzi tarafından 29 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. onazzi

onazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar bu sıteye bugun uye oldum.2001 yılında 4 aya yakın body ye gıttım fakat işi cıddıye almadıgımız ıcın fazla bı sonuc almadım.sımdı tekrardan baslıyorum eve agırlık setlerı aldım yakında bı agırlık sehpası almayı da düşünüyorum.bu sıteden arastırmalarıma ve daha once body e gıtmem sebebıyle kendıme bırde program olusturdum fakat bı sorunum var.yaza kadar forma gırmek ıstıyorum ve bu arada amıno asıt proteın keratin ve bu tarz ekstra guc ve kas saglayacak urunler alacagım bıde sanırım bunların karısımımlarından elde edılen kürler varmıs.ama ne kür nede bu urunler hakkında hıcbı bılgım yok.sıtede dolastım ama bu urunlerden hıc anlamadıgım ıcın pek bısey anlayamadım.amacım dedıgım gıbı yaza kadar sıkı bı calısmayla forma gırmek.bana basıt etkılı ve ucuz bı kac urun onerebılırmısınız.bılıyorum belkı daha yenısın hemen bu tarz seylere basvurma dıeceksınız ama olsun ben yınede tavsıyelerınızı beklıyorum....yas 22 boy 1.86 kilo 87........................

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Supplementler = Sporcu besinleri = Sporcu gidalari = sporcu takviye ürünleri.

Forumu biraz gez oku ve ögren, bu konular cok konusuldu. Cesitli makaleler forumundaki yazilari oku. Burasi Türkiyenin en genis vücut gelistirme sitesi, burada bu sorulara cevap verilmedi saniyorsan cok yaniliyorsun. Arama yap, sorularinin hepsine cevap bulacaksin.

Benim tavsiyem, önce beslenmeyi iyice ögren, yeterince kalori, protein vs alamiyorsan normal beslenmende, supplementler kullanirsin.

Forumun sponsoru: www.supplementler.com/shop ultimate ürünleri satisi yapiyor.

Kolay gelsin

3. onazzi

onazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sıtede arastır bulursun demektense daha kısa bı cumle ıle bırkac urun ısmı vermek daha kolay ve daha yardımcı olmaz mı sızce.yanı sıteye bak arastır dıe bu kadar uzun bı msj atma yerıne 2-3 urun ısmı yazmak daha az vaktınızı alır ama yınede ılgılenıp cvb yazdıgınız ıcın tesekkur ederım.iyi calısmalar...

4. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Herzaman birilerinin tavsiye etmesini istersen hem fazla birsey ögrenmezsin, hemde seni cok kandiran olur Türkiyede. Biraz arastirmaci ol.

Senin yaptigin isin kolayina kacmak, bu sporda isin kolayina kacmak yanlis olur, diger sporlara benzemez, arastirmalisin, okumalisin kendi vücudunu ögrenmelisin.

Sana su su ürünü al demek zor olmaz. Önce neyin ne oldugunu ögrenmelisin ve sonuc olarak kendin ne dogru oldugunu kolayca karar verirsin.

Su yazilari okumani tavsiye ederim:
    Creatine Türlerine Genel Bakış
    https://www.bodyforumtr.com/sporcu_besinleri/p2_articleid/27

Protein Hakkında Güzel Bir Araştırma:
    https://www.bodyforumtr.com/sporcu_besinleri/p2_articleid/15

Protein Tozlari:
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=107&start=0

Glutamine Nedir ?:
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3768&start=0

Kilo almak istiyorsan Weight Gainer diye arattir

Whey mi Gainermi diye baslik:

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7868&highlight=weight+gainer

Bunun disinda, sunuda belirtmek istiyorum, böyle basliklar normalde direk cöp kutusuna gidiyor.
    Kimse bu basliga bakimta, bunun gibi baslik acmasin.
    Izin vermemin tek nedeni arasira "yeni baslayanlar" icin böyle basliklarin gündemde olup BU GIBI basliklarin azalmasini saglamak.

5. onazzi

onazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ihtiyacım olan guc ve kas ıcın tam olarak neye ıhtıyacım oldugunu bılemedıgım ıcın ayrıntılı bı arama yapamadım sitede cunkı bazı terımlerı bılmıyorum.ilgilendiğiniz ve linkler için cok tesekkur ederım.iyi calısmalar

6. cengavercan

cengavercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence onazzi haklı bende yenı uyeyım bu sıteye mesela despo Kilo almak istiyorsan Weight Gainer diye arattir demıs ama yenı bırı nerden bılsınki weigth gainer nedır nerden bılsınde arattırsın.bence bızım gıbı cömezler bıraz daha hoşgoru.

7. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bencede Onazzi ve Cengavercan hakli, biraz gülelim. Herhalde birden hastalandin ve sizofren oldun:
    Sizofren nedir ?

Nedenmi ?

Tavsiye istedin; benim sana tavsiyem DOKTORA GÖRÛN

8. onazzi

onazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bı yanlıs anlama olmus cengavercan benım erkek kardesım ve maalesef evde 2 pc yok.oda bu sporla ılgılenen bırı ve benım tavsıyemle uye oldu bu sıteye.bende pcden baya ii anlayan bırı olarak bole bısey anlasılacagı ıcın zaten yapmam ayrıca cocuk ta değilim.despo unutmakı ınsanların kardeslerıde olabılır yada baska nedenle aynı ıpden 2 uyelık acılabılır keske bole bıseyle dalga gecmeden once ne oldugunu anlamak ıcın sorsaydın.ayrıca kardesımın konusunuda silmissiniz.benım ılaclarla ılgılı soru sordugumu gorunce oda boyu kısa oldugu ıcın bıseyler sormak ıstemıs sıze.yınede canınız saolsun.iyi calısmalar.......

9. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Cok komiksiniz, ama inanin bunu tek yapan siz degilsiniz.

Yoruma gerek yok diye düsünüyorum.

Sayfayı Paylaş