yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jmt tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jmt

jmt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar spora ve foruma yeni katıldım. Body sporu hakkında fazla bilgim yok 1 haftadan daha az bir zaman oldu başlayalı. 20 yaşındayım boyum 1.81 kilom 60 yaklaşık 1 buçuk 2 yıldırlıda 60 dan yukarı çıkmıyor yemek yemeyi pek sevmiyorum doymak için yiyorum yani vücudumda yağ olmadığı için kolumdan başka bir yerimin çalıştığını hissetmiyorum ne kadar üzerinde dursamda bu benim canımı sıkıyor setlerin çoğunu tamamlayamıyorum karbonhidrat tozu almam gerektiğini söylediler kilo almamın uzun süreceğini düşünüyorum bu sırada spora devam etmelimiyim kilo alma süresini dahada uzatır mı acaba sporu bırakıp tozu kullanıp ideal kiloya gelince mi başlamalıyım kafam çok karışık moralimde sıfır bazı şeylerden uzaklaşmak için başladım spora ama şimdide bu sorunlar çıktı.

2. yamannn38

yamannn38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 185 boy 55 kilo aynı kilo alamıyorum

3. batuhanyeni

batuhanyeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yemeden olmaz ve supplement oyle kahvalti yapar gibi kullanılmaz önemli bir olaydir. Ayrıca kilo alirken kas da calis ikisini ayni anda yurutebilirsin

Sayfayı Paylaş