yardıma çok ihtiyacım var!!

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve hubschman tarafından 27 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim baya bi kilo sorunum war.boyum 1.80 kilom 95. 2.5 ay bu sporu yaptım.Üst tarafımda gelişme oldu ama göbekte hiç değişme yok.Kollarımdaki bacaklarımdaki yağların oranı azaldı ama göbekte hiç değişme omadı buda benim moralimi baya bozuyor.Bisiklet koşu falan fazla önem göstermedim ondan olsa gerek
    :(. Karbonhidratı azalttım proteine yüklendim (haşlanmış tawuk kırmızı eti bıraktım).Vede hapta kullanmak istiyorum bana önerebilceğiniz neler war?Önerebilceğiniz ufak bir diyet programı warmı?Bisiklet we koşularda kaç dakka olmalı?Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürşer :D

2. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Valla kardeş öncelikle yediklerine dikkat et proteini yani eti falan kesme. Sadece herşeyi yağız ye ve karbonhidratı azalt. Yağ yakıcı haplar hakkında fazla bilgim yok ama hardline gibi dandik ürünleri kullanma :) Ve antrenmanlarda Hard takıl :badgrin: Koşu bandı bisiklet gibi kondüsyon olaylarına yönel antrenörünlede konuş. Keşke kendi resimlerim bölümüne resimlerini falan koysaydın orda daha sağlıklı yorumlar yapabilirdik

3. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni bi salona başladım eskisinde okadar öenm göstermiodum.Şimdi başladığım yerde baya önem weriom.özellikle koşuklarda genelde 150 ile 190 arası cal weriorum.Kırmızı et yemiyorum yağ oranı çok fazla diyeecewabın için teşekkürler

4. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    walla yağ yakma dönemi için hele ki kiloluysan190 kalori az.. Benim yağ oranım oldukça düşmesine rağmen eskisine oranla yani göbek hiç kalmadı, buna rağmen en az 450kcal görüyorum makinada, hemde zorlamadan yağ yakma sınırları içinde...
    Kardioyu artır dostum...

5. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saolsın citronium,zaten üst tarafımdan mutluyum okadar kiloya rağmen ii gözüküyo.cardiyoya yükleneyim.oda ilk başlarda zorluyo ama zamanla alışçam.

6. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    hardline ürünlerinin dandik olduğunu nasıl idda edebiliyorsun
    türk kaynaklı bir firma , bazı özel ürünler harici ne farkı var gnc den
    hepsinin içeriği aynı temeli aynı
    bakın hardline ile hiçbir organik bağım yoktur ama yönetici arkadaşların gözünden kaçmış böyle karalayıcı yazıları engellemeniz gerekmekte
    neye göre dandik ?
    weider l-carnitine alacağıma hardline alırım hem hesaplı hem de param ülkemde kalır..

7. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    TR kaynaklı oldugundan dandik diodur belki :D ..alevlenme hemen yiitcim;)
    bana sorarsan bencede dandiks :arrow: bana da sorucaksın neye göre dandik oldugunu..cevapliim hemen,Kullandıgım hardline'ların hiçbirinden şimdi kullandıklarım kadar verim alamadım..Ne kullandım ? L-carnitine ve CLA..

Diğer ürünlerini kullanan arkadaşlarında memnun kalmadıgını çok iyi biliorum..
    TR malı tamam güzel bişey ama sağlık konusu da o kadar hassas be canımıniçi.. ;)
    tercih meselesi yinede..

8. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar haplar hakkındaki yorumlarınız için teşekkürler çoğu kişide bana harlineyi tawsiye etmişti yakında deneme başlıcam fiyatlar hakkında bilginiz warmı?

9. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    dostum ben kullanmadım ama forumda en çok tavsiye edilden L-carnitin. onu bir dene.ama ilaç tan önemlisi kardiyoya önem verip.yediğinden fazla kalori yakmak.

10. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ozmana L-carnitin hakkında iice araştırma yapayım.zaten yeme listesi yarttım kendime aldığım enerji oldukça aazalttım özellikle karbonhidratı we yağı.salona gittiğimde zaten en azından 45dk-1 saat kardio çalışıom geri kalan zamandada üst tarafı çalıştırıyorum.bunu hapla desteklemte en iyi yöntem olsa gerek.bide bilir bi kişiden yemek listesi alırsam baya yararlı olur.çünkü bilinçsizce yapılırsa faydadan çok zararını görebilirm

11. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    babe shaq hardline ın çok sahtesinin olduğunu duymuştum
    izmirde 1 lt lik l-carnitine e 25 ytl fiyat verince adam hak verdim bu habere :)
    merakımdan soruyorum en iyi verim aldığın ilk 3 markayı sıralarmısın carnitin ve cla da
    ve neye göre belirledin
    biliosun güveniyorum yazdıklarına ;)
    shaq a selam yürümeye devam :lol:

12. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Teşekkür ederim söylediklerin için yiit; ama söylüyorum BEN verim alamadım..Yinede tercih meselesi..
    1-Ultimate Nutrition (2 kutu CLA'sı hardline'la kıyasa girmeyecek kadar çok işe yaradı,ayrıca 1000'lik l-carnitine kapsülü de öyle.Antrenman yogunluguna göre çok iyi sonuç alıyosun)
    2-Universal Carnitech ("üstüne tanımam" dediğim ürünlerden biridir.Ürünün 4 şişe sıvısını tükettim.Tadı çok güzel,çok komplike bi ürün..İçinde bitkisel birkaç takviye var.Sanırım bu takviyeler sayesinde yorgunluk hissi yaşamıyosun.)
    3-Powerman (Diğer ikisi kadar iyi sonuç veriyor.Has Alman Malı.Kapsülün kana karışma oranı daha hızlı.Sonuç çok iyi)

En basitinden şu örneği vericem;
    Ultimate nutrition CLA, içinde 1000 mg'lık 90 kapsül var.Fiyat : 65 YTL civarında..
    Hardline CLA,içinde 800 mg'lık 100 kapsül var.Fiyat : 70 YTL civarında..

Bu şekilde karşılaştırma yaptıgında elbetteki sayısı fazla ve arada 5 ytl gibi komik bi rakam oldugundan Hardline'ı tercih etmeye kalkıcaksın..Kaç mg oldugunu bile gözün görmicek..Kapsül sayısı fazla diye gözün dönecek.
    Yanıltıcı olan mg seviyesi..Eğer iyi sonuç edinmek istiyosan fiyata,promosyona,adet fazlalığına bakmayacaksın..

Bunu bildim bunu söylerim :arrow: "Ucuzdur vardır illeti,pahalıdır vardır hikmeti.." ;)

13. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    BaBe ShaQ son sözünr bayıldım bende kuulancam artık o sözü :D dediklerin gerekten doğru ama.mesela ucuz bi ayakkabı alıon 3-4 ay dayanıo sonra bişiler oluo ayakkabıya ama paryı basıp aldınmı baya senelerce dayanaıo.

14. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Helal valla hubschman..yiit'ten önce kaptın köfteyi :D

15. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben esasında ondna önce biraz kullanmıştım yazları volaeybol oynurum,maçlardan yarım saat önce içiodum baya enerji weriodu ama omzna tam etkisini göremiodum şimdi tam yararını görecem işala

16. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    en pahalı ayakkabı da itinayla 6 ayda parçalanır
    bugune bugun bildiğiniz harley çizme ile basketbol,futbol,voleybol dahil her sporu yaparak lise yıllarımda o çizmeyi parçalayarak satın aldıgım yeri hayretler içinde bırakmış bir insanım :p

şaka bir yana deneyeceğim bu markaları
    şu an hydroxycut kullanıyorum walla en iyisi de o :D

17. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yiit hydroxycut hakkında biraaz bilgi werebeilirmisin?yararını gördüm dedmişsinde nekadr sürede gördün yararınını

18. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    mucize bekleme
    diyet ve kardiyo olmadan olmaz asla..
    ama düzgün kullanırsan 1 ayda 5-6 kg verdirir
    ben bu sene kullnıyorum 2.haftam..
    geçen sene 1 ayda 7 kg verdm..
    ama muscletech indi o bu beyaz kutu hydroxycut marka uyuzum daha az etkili gibi ya görcez daha erken konuşmak için :)

kaliteli bir l-carnitin , iyi diyet , sürekli cardio ayda 4 kiloyu garanti eder...bunu da gözden çıkarmamak lazım

19. hubschman

hubschman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saolsın yüüt kardeş bu spora ilk başladığımda cardioya öenm wermiodum şimdi 1 saat cardio 1 saat üst çalışıom.verdiğin bilgiler için tekrar teşekkürler

Sayfayı Paylaş