Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EmreTosun tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. EmreTosun

EmreTosun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle abilerim ve kardeşlerim merhabalar. Yaklaşık iki aydır forumu takipteyim konuları inceleyip bir şeyler çıkartmaya çalışıyorum. Ancak okul sezonunun yaklaşmasıyla beraber bütün planlarım değişmek zorunda. Durum şöyle bir aydır fitness salonundaki hocamın verdiği program dahilinde 6 kilo verip 102 kiloya düştüm hyper_ Ancak dediğim gibi okul sezonu geldi. Bende yurtta kalıyorum ve salona gitmem mümkün değil çünkü etütler, yönetim vs. Ancak olursa gece 10 dan sonra yapabileceğim sporumu. Kafama takılan gece 10 dan sona yapacağım spor gün ortasında yaptığım spor kadar etkili olacak mı? Ayrıca artık bu sporu daha düzenli hale getirip önce vücudumdaki yağ oranını düşürüp belki de kas yapımına geçmek istiyorum. Beslenme konusu ise ayrı bir mesele olacak. Sonuçta yurt. Yemekler çok yapılıyor bazen yağlı bazen yağsız vs. O yüzden beslenmede sıkıntı. Dertlerim bu kadar :) Vakit ayırıp okuyup cevap yazarsanız çok mutlu edersiniz :eek:

Sayfayı Paylaş