Yardım ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bymodifieci tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Protein tozu almak istiyorum ama annem karşı çıkıp duruyor steroid sanıyor galiba, kendisi sağlık sektöründe çalıştığı için karşı çıkıp duruyor.Doktorlara soruyorum diyo hiç biri onay vermiyo nedense.Protein tozlarının içinde hormon var diyo.Tavuk ,yumurta, balık, bıldırcın yumurtası yulaf nereye kadar.? Aktif sporcu değilsin diyor bide bana.Nasıl ikna edicem kendim para biriktirir alırım diyorum kaçak kaçak içerim diyorum.Alırsan birdaha spora yollamam diyo.İnsanı delirtecekler.Kısır yapacağını falanmı düşünüyo protein tozunun ki öyle bişey yok diye yüzlerce kez söyledim.Böbreklerine zararlı diyo.Herşeyin zararı var oysa.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Doğal proteinleri yeteri kadar yemek varken neden Protein tozunu çok istiyorsun anlamadım.

3. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl ıkna edersın bılmıyorum ama sana sunu soyleyebılırım. optımumun porsıyonlar halınde ufak paket proteın tozları var(1 paket 30gr) 72 adet satıyorlardı sanırım onlardan alabılırsın gızlı alıp saklamak ıstıyorsan :) onun dısında bır sey soylemıcem ztn sende tavuk,yumurta,bıldırcın,balık nereye kadar demıssın..fakat alacagın tozlar bu yemeklerın yerınede gecmez,bılıyorsundur.

4. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    günlük 6 yumurta , ton balığı , tavuk göğüsü ,süt, yulaf........

Hergün hergün bunları yemeye hem harçlıklarım dayanmıyor ,hemde yine yetmiyor. +daha pratik protein tozu... yemekle,tavuk temizlemekle uğraşan varmı ?

Bu yazıyı okuyun reklam olarak görmesseniz tabi.

w w w .vucutbilim. c o m /gida-takviyesi/makaleler/253-gida-takviyeleriyle-supplement-hacim-yapmak-.html

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:49 ----------

Tabi ki geçmez bunu bende biliyorum. Ama dersaneden geliyorum yumurta hazırlıyorum yiyorum spora gidiyorum zamanı kısıtlıyor." Ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin " :) Yapcak bişey yok :D

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş