yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve overmars tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    boy:1,82
    kilo:69
    benim sorunum devamlı yememe rağmen hızlı kilo alamamam.1 ayda sadece 7 kilo aldım.bu normalmi yoksa azmı.günde 3-4 tabak pilav yada makarna yiyorum.hocam kilo nedenini şu an gelişim içerisinde olmama ergenlik çağına boy uzamasına bağlıyor.sizin beslenmem konusunda tavsiyelerimizi bekliyorum.ayrıca beslenmede vitamin mineral gibi ihtiyaçlardan kimse bana bahsetmedi.ihtiyacım olan vitamin mineral v.s.. belirtirseniz sevinirim.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    devamlı bu tarz başlıklar açıyorsun ve sorun çok tartışıldı forumda arama yaparsan istediğine ulaşırsın ayrıca başlıkaçmadan önce arama yapmanın yanında kuralları da oku.

3. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    evet yardım edin tarzında konu başlıklarıyla konu açmamanı tavsiye ederim, ayrıca forumu tararsan bu tür konularda oldukça fazla konu var..

unutmamak gerekir herkesin metabolizması farklıdır, yani kimi daha hızlı alıp verirken kıme daha uzun periyottaki kilo alır... ayrıca bu yaz döneminde hızlı kilo almak o kadar kolay birşey değil... ama yaklıgından fazlasını yedigin sürece daha hızlı kılo aldıgını da gozlemleyebilirsin.

4. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    üstteki 2 mesaja ileve olarak nası 1 ayda "sadece" 7 kilo alıpda hızlı kilo alamıyorum diyosun? 20 kilomu almayı bekliodun?

5. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

aynı şeyi ben diyecektim ; 1 ayda 7 kilo al, bir de hızlı kilo alamıyorum de, çok ilginç! :shock:
    ayrıca aslında ideali ayda 4 kilo almaktır fazlası; yağ ve su fazlasıdır çoğu... (kaynak: özer baysaling-Herkes için Spor-İllpress yayınları) yani aslında bir açıdan; hızlı kilo almadın değil, çok da aşırı olmasa da fazla bile kilo aldın, kardeş...

saygılar...

Sayfayı Paylaş