Yardım !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oozen59 tarafından 31 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. oozen59

oozen59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ,
    Ben 15 yaşındayım ve arkadaşlarıma göre baya kısayım. boyum 1,65 falan. ancak bi arkadaşım gel body'ye gidelim dedi babamda ona gidersen boyun uzamaz kalır öyle sen gel yüzmeye gidelim dedi. ancak benim isteğim hem boyumun uzaması hemde baklava,kol falan çıkması. bunların bir arada olduğu birşey daha öğrenemedim. babam yüzme her kası kasar demişti. peki yüzme her kası kasar ama atıyorum baklava çıkarır mı ??? yada kolda yumurta çıkarır mı ??? lütfen yardım edin. birde babam ilk önce yüz boy at sonra kas yap dedi. yüzme boy uzatır mı ?? evde nasıl boy uzatırım. teşekkürler.

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    oozen59 dostum yüzmeye gidersen vücudun hem sağlıklı olur , hem boyun uzar hemde omuzların genişler çok faydalı bi spordur ama hakkını verip iyi çalışacaksın. 20 yaşında başlaman body e daha iyi olur o yaşta kas yaparsan daha önce yüzmeyle boyuna uzamış olan kemiklerin body ile eninede genişler benim tavsiyem budur

3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    baban haklı :)

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş