Yardım ve Yönlendirme hk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rodrige tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rodrige

Rodrige Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Arkadaslar

İsmım faruk 37 yasındayım 178 boy su anda 103 kıloyum sormak ıstedıgım su forumda baktım hep tabı genc arkadaslar kendılerını anlatmıslar calısma ıle ılgılı bızım gıbı yasıtlarda forumda okuyup bılgı sahıbı oluncak bır bolum veya yonlendırme varmıdır cunku ben hep vucudumu tam anlamıyla bılmıyorum 10 senedır kılolu bır model olduk yanlıs bı iş yapmadan bunu nasıl bulabılırım ve nasıl calısmalıyım neler yapmalıyım bu yastada olsa ustumdekı 20-25 kıloyu atabılırmıyım bılıncsız yapmak ıstemıyorum takvıyeler almalımıyım bılmıyorum yardımlarınızı bılgılerınız beklıyorum tesekkurler.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , forumda yaş grubuna yönelik başka bir bölüme gerek yok , çok fazla konu kirliliği dağınıklık oluyor , bölümlere modların yetişmesi zor oluyor.Tabi ki burda ve şuan açık her bölümde sorabilirsiniz.Ve tabi ki yaşınız kaç olursa olsun 20-25 kiloyu atabilirsiniz.
    Doğru antreman programlarıyla ilerlemelisiniz ben 17 yaşında 103 kiloydum 2,5 ayda 90 kgyse düştüm.Takviyesiz , sadece spor ve beslenmeyle.Bunu istersen 47 yaşında olun sizde başarabilirsiniz ama sizin biraz daha fazla hareketlenmeniz gerek , 20 yaş grubu metabolizması hızlı sizden daha rahat bunları yapar yani daha rahat koşar , siz 37 yaşındasınız metabolizmanız birazcık yavaşlamış ama sizin koşamayacağınız anlamına gelmiyor bu sadece daha çok yol kat etmeniz gerek , buda büyük bir sorun değil.Asıl olan doğru antreman programı , doğru beslenme programıyla istikrarlı ilerlemek sonrası 60 yaşında insan bilen kiloda verir gelişimde sağlar.

Sayfayı Paylaş