Yardım Ve Bilgilendirme...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve wolfman0000 tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wolfman0000

wolfman0000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 179 cm
    Kilo: 75 kg

Bundan tam 3 ay önce 174 cm ve 84 kiloydum. 3 ayda 9 kilo verdim. Evde şınav, mekik ve bacak egzersizleri uyguladım. Ayrıca kas gelişimim de oldu. Ancak gereğinden fazla çalışmış olduğumdan kas gelişimi çok düşük seviyede. Günde 300 şınav 350 mekik çekiyordum. Bu yüzden kas açısından gelişim gösteremediğimi düşünüyorum. Flexor' un Evde Dumbell ile çalışma programını ramazandan sonra uygulamaya başlamayı düşünüyorum. Sizce daha kilo vermeli miyim?

Ayrıca karın kasları açısından da sıkıntım var. Göbek eridi ama yan yana duran iki muz gibi görünüyor. Baklava şekline sokmak için mekik ve benzeri evde yapılan uygulamalar yeterli olur mu?
    Ve de yapacağım mekik çalışmalarında ne gibi tekrarlar yapmam uygun olur?

Son bir soru daha : Kullanacağım dumbell 2+1 sağda 2+1 solda takmalı çıkarmalı. Sizce yeterli olur mu?
    ( Flexor'un programını son 10 gündür uygulamaya çalışıyorum ama ramazanda zor oluyor. Çalışmamdan sonra mutlaka proteinli besinler almaya çalışıyorum. Çalışırken 6 kg dumbell çok fazla zorlamıyor. )
    Not: Azimliyim. İster 5 sene ister 10 sene elimden geleni yapacağım.

Biraz fazla sordum ama şimdiden teşekkür ederim :)

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    foruma hoşgeldiniz fakat ..
    açıklayıcı başlık kullanmalısınız..kuralları okuyunuz..
    çok konuşulmuş konular lütfen arama yapınız..size özel bir durum olduğunda başlık açarak sorunuz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş