Yardım Lazım...!Yeniyim!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba ben berk , 16 yaşındayım Lise 2 öğrencisiyim , body için biraz geç kaLdım biliyorum ama zararın neresinden dönülürse kardır diyerek başlamak istiyorum başlarken...Neyse arkadaşlar salona yazılıcaktım bizim burda salon yeni açıLdı tadilat varmış yazılamadım bugün tadilat bitiyordu...Şimdide köpek aLma sebebimLe salona yazılamıycam :(( köpek yavru olduğu için ilk 6 ay derslerim + köpekle ilgilenmem olcağı için salona ayırıcak zamanım olmaması sebebiyle gitmiyiceğim...ondan sonra yoğunluk bittiğinde salona yazılmayı düşünüyorum... 1.83 boyunda 98 kiLo biriyim...Evde dumbelllar var 5 kglik onlarla https://www.bodyforumtr.com/vbforum/newthread.php?do=newthread&f=53 hergün Göğüs- koL ve omuzun ayakta yapılmayan bütün hareketlerini bir gün 3x8 setler olarak yapıyorum...haftada 7 gün bunları devam ettiriyorum... zaten 1 saat ila 30 dk arasında bitiyor gün içinde çok zamanımı almıyor...Cumartesi Pazarları 1 saat yürüyüş yapıyorum...bide haftada 7 gün evimizde eski bir kondisyon bisikleti var akşam veya öğlen 1 saat ona biniyorum...Bu tempoya 1-2 haftadır başladım yeni yeni alışıyorum...kilolarımı verip vücudumu geliştirmeye karar verdim...Esasında hayatım biraz değişik anlatmam gerekirse ki burası ne kadar body forumu olsada forumlarda paylaşımlar olur...Ben eskiden 1 ay öncesine kadar pc başında oturup 5-6 saat pc'de oyun oynayan kimseyi takmayan bir insandım...Beni tanıştığım bir kız değiştirdi , son 1 ay içinde değiştim ve kendimi geliştirmek istiyorum ve bu sitede birçok insanların vücudun gördüm resimlerde , insanlar çalışmış çabalamış başarmış...Bende hedef olarak üçgen vücudu örnek alıyorum...Vücudumu geliştirdiğim kadar geliştirmeye çalışıcam...Biraz detaylı bilgi verdim canınızı sıkmadım inş.Neyse benim size sormak istediğim daha yeniyim sizce çalışma olarak neler yapmalıyım.Ve beslenme programı gibi birşey yapılmalımı? daha yeniyim çoğu şeyi bilmiyorum.1 haftadır sitede birçok yeri okudum.Baya şey öğrendim gerçekten bilgiyi dağıtan bir sitesiniz.Olumsuz veya olumlu yorum yapacak herkese teşekür ederim...YorumLarınızı bekLiyorum...

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle hayırlı olsun inş istediklerine ulaşırsın . kimler kimlerin hayatını değiştirmiyor ki :) şimdilik bu şekilde devam et salon a gidince hocan sana ayrıntılı bir program verir beslenme vermezse forumda diyet ler mevcut bunları yapabilirsin . ekmek,tuz,şeker,yağ,fast food uzak durucaksın ;)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    saoL dostum...Esasında ben ne yapmam gerektiğini tam şuan bilmiyorum yardımcı olcak varsa çok sevinirim...Şuan salona gitmiycem , kilomu vermeye çalışmalıyım yoksa hergün bu tempo devammı edeyim???

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş