yardım lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LeKO67 tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LeKO67

LeKO67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar ben 1,77 boyunda 85 kiloyum
    2 adet 6kglık dumbbellım war maddi yetersizliklerden dolayı spor salonuna gidemiyorum bana yardım edebilirmisiniz bu kilolardan kurtulup fit bir vücudum olmasını istiyorum bana bilen bi abimiz arkadaşımız program hazırlayabilirmi acaba
    şimdiden teşekkürler..
    :(

2. KVP

KVP Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hazır yemeyi bırak sabaharı iyice ye öğlen normal ye akşam çok az ye spora yürüyerek başla yavaş yavaş ciğerlerin açıldıkça hafif tempo koş her gün bu koşmayı sabah aç karna yaparsan daha iyi olur erken yat erken kalk bol su iç yarım saatten fazla pc tv başında oturma oturduğun zaman kalk böyle 3 5 dk hareket et bu kadar basit şu an dumbelle işin yok profesyonel bi programada ihtiyacın yok önce kilo ver yeter.

3. ramley

ramley Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    sabahları yarım saat çok hafif tempolu koşu yağ yakmanı sağlayacaktır. Unlu mamüllerden uzak durmanı tavsiye ederi. Ağarlık kaldırarak yağ yakamassın sadece sarkmaları azaltırsın. iyi çalışmalar.

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız <!-- / message --><!-- sig -->

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş