Yardım Lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve by_burak tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba , Adım burak 15 yaşındayım,51 kiloyum,1.65 boyundayım.Her gün kendi vücüt ağırlığımı kullanarak spor yapıyorum:2*50 mekik 2*25 şınav 2*8 barfiks çekiyorum.Body'e gitcek imkanım yok.Evde dambılım var ama bu aralar vaktim yok.şınav-mekik-barfiks'le ne kadar ilerleyebilirim.Neler ekleyebilirim yardımcı olmanızı dilerim...

Şimdiden Teşekkürler.bench_Okafa_

Ali610 bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vaktim yok demişsin eğer 45dk-1saat vaktin var ise Flexor hocanın ''Sadece 2 adet Dumbell ile çalışma programını'' önericektim sana ama yok ise seni ne kadar ilerletir.Vücud yağ oranın eğer az ise o hareketlerin tekrar sayılarını ve set sayılarını artırırsak ve biraz çeşitlendirirsek şınav ve barfiksi ve squatda yaparsın verim alırsın ama vücud yağ oranın fazla ise onları yaparsın işe yarar ama o yararı göremezsin bi işe yaramıyor sanarsın.Ayrıca Mekik çok az çekiyorsun 4x50 yap.şınav ve barfikside yapabilrisen 4 set yapmaya çalış veya 3.

3. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için teşekkürler . evde vucut ağırlığımla yapabileceğim bir program verebilirmisiniz . mesela 3 set 10 tekrar barfiks 3 set 25 şınav ve benzeri gibi ve bu programla ne surede bir sonuca ulasırım

4. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    burak 15 yasındasın :D bu yaşta böle bişeye başlaman bile güzel.ondan fazla takma vucudunun orasını burasını.2günde bir barfix mekik şınav yapsan yeterlidir die düşünüyorum.en azından 20li yaşlarına gelince cok ii bi alt yapın olcak.her kası rahatlıkla geliştirebilicen

5. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Dogru söylüyorsunuz ama ben çok hırslı biriyim...Hırslı derken aynı zamanda sabırlıyımda ama azla yetinmeyi pek sevmeyen biriyim.O yüzden yorucu bir program istiyorum başarı elde edebileceğim yardm plss .

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ağırlıksız yapılan squat hareketinin boyunun uzamasına engel olucağınımı düşünyorsun?düşüyorsan yanlış yapıyorsun arkadaşım.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş