yardım lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve trpanzer07 tarafından 31 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trpanzer07

trpanzer07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, hikayemden kısa bahsedeyim.
    6 yaşından beri bir takımın alt yapısında futbol oynuyorum. Bu arada şuan da 20,5 yaşındayım.
    17 yaşındayken kendi eşekliğim yüzünden futbolu bıraktım. Zaten futbol yaparkende antremanlarda hep kaytaran biriydim.
    19 yaşına gelene kadar taekwondo kick box mua thai gibi sporlarda lisans sahibi oldum.
    19 yaşımdan bu yana kadar ise sadece evde oturup g** büyüttüm. Sağlıksız ve düzensiz bir uyku düzeni, yemek düzenim vardı. yağlanmaya ve hamlamaya başladığımın farkındaydım. 14 şubat 2016 günü fitnessa başladım. başlamamdaki amaç modellik yarışmasına hazırlanmaktı önümde sadece 2 ayım vardı fotoğraflarımı göndermek için tabii haliyle resimlerim ve vücudum pek iç açıcı değildi.
    neyse şimdi geçtiğimiz son 1 aya kadar herşey gayet güzel haftada 5-6 gün spora gidiyorum bcaa, protein tozu, pre workout, aminomax 8000 kullanıyorum.
    son 1 aydır ise motivem iyice kayboldu kilo kaybetmeye başladım, hacim alamamaya başladım kollarım 1cm bile gelişmedi bu 1 ay içerisinde.
    haftaya pazartesiden itibaren tekrar düzenli başlıyacağım, bunun yanında ise
    Hardline Progainer 5000 Gr
    Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr
    Hardline ARG 1250 120 Tablet
    bcaa
    almayı düşünüyorum.
    Amacım ise kalın ve gösterişli ön omuzlar, gene gayet gösterişli gögüs ve kusursuz bir mideye sahip olmam gerekiyor.
    tabiiki kollarımın hacmine çok önem veriyorum, onlarda iyice büyüsün istiyorum.
    forumda bu kelimeler yasak mı bilmiyorum ama çok fazla masturbasyon yapıyorum bu yüzden bacaklarımın çok güçsüz hissediyorum özelliklede futbolcu geçmişimin yanında bu durum beni gerçekten üzüyor.
    spor salonu dışında pek fazla sosyal aktivitem yok kafayı bu yarışmaya taktığım için evden dışarı pek çıkmıyorum.
    her kafadan farklı bir ses çıktığı için antremanlarım farklı geçmeye başladı bir gün kollarımı geniş bir gün dar tutarak biceps yapmaya çalışıyorum. dışarıdan yapılan eleştirilere çok kulak astığım için kendi vücudumu dinliyemezde oldum.
    problemlerim gayet açık diye düşünüyorum.

şuanki vücut ölçülerim;
    1.89 boy
    83kg
    119 cm omuz
    104 cm göğüs
    37 cm kol
    82 cm bel
    83 cm göbek
    55 cm üst bacak

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş