Yardım Lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Asari tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Asari

Asari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    ankara
    Merhaba Arkadaşlar, yeni üye olsam da forumu bir süredir takip ediyorum. Düzenli olarak yeni çalışmalara başladım. (1 Ay) Boy 1.90 Kilo 89
    Çalışmalara başladıktan 1 hafta sonra fotoda gördüğünüz üzere kolumun dirsek başlangıcında bir şişlik meydana geldi. Antrenman sırasında veya sonrasında herhangi bir ağrı vs hissetmiyorum. Başlarda kas diye düşünmüştüm ama artık şişme giderek artmaya başlayınca dikkat çekmeye başladı ve uzun süredir vücut çalışan arkadaşlarım bunun normal olmadığını doktora gitmem gerektiğini söylediler. Ama çok yoğun çalıştığım için bir türlü doktora gidemiyorum. Ne olabileceği konusunda fikir verebilecek olan var mı acaba. Spordan sonra yumurta kadar büyüyor burası, dinlenme günlerinde ceviz büyüklüğünde fotoda pek belli olmuyor. Dokunulduğunda vs hiçbir ağrı olmadığı gibi normal kas hissi veriyor bana ama tereddüt ediyorum ilerde bir sıkıntı yaşar mıyım? Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş